تاریخ: ۱۱:۵۲ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۲
نام نویسنده: sobhan

  بازیکن باتجربه اتلتیکومادرید معتقد است مربی کنونی‌اش نسبت به آقای خاص، فوتبال پرشور و هیجان‌تری را به معرض نمایش می‌گذارد.   به گزارش مازنداسپرت؛ تیاگو مندس، ستاره ۳۵ ساله این روزهای اتلتیکومادرید، بازیکنی است که سابقه همکاری با ژوزه مورینیو، سرمربی کنونی منچستریونایتد در چلسی در سال ۲۰۰۴ داشته است. این هافبک با تجربه مادریدی‌ها، […]

 

خبرگزاری فارس: مندس: شور و هیجان سیمئونه بیشتر از مورینیو است

بازیکن باتجربه اتلتیکومادرید معتقد است مربی کنونی‌اش نسبت به آقای خاص، فوتبال پرشور و هیجان‌تری را به معرض نمایش می‌گذارد.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ تیاگو مندس، ستاره ۳۵ ساله این روزهای اتلتیکومادرید، بازیکنی است که سابقه همکاری با ژوزه مورینیو، سرمربی کنونی منچستریونایتد در چلسی در سال ۲۰۰۴ داشته است.

این هافبک با تجربه مادریدی‌ها، در مصاحبه‌ای اقدام به مقایسه آقای خاص یعنی مربی  یونایتد‌ با دیگو سیمئونه مربی کنونی‌اش کرده است.

مندس به همین منظور باور دارد فوتبالی که مربی اتلتیکو به معرض نمایش می‌گذارد، نسبت به مربی پرتغالی، حس و حال بیشتری دارد.

وی اظهارداشت: از نظر کسب نتیجه، سیمئونه و مورینیو به هم شبیه هستند. هر دو باور دارند آنچه مهم است این بوده که کدام تیم در پایان ۳ امتیاز را می‌گیرد. برای آنها در همه حال برد اهمیت دارد. اما جدا از این مساله، فکر می‌کنم مربیانی متفاوت از هم هستند.

او ادامه داد: از نظر من،‌ سیمئونه شور و هیجان بیشتری در کادر نفرات خود، تیم و هواداران ایجاد می‌‌کند. به نظرم او در شکل متفاوتی با فوتبال زندگی می‌کند. البته مورینیو همانگونه که همه می‌دانند مربی بزرگی است ./فارس

پاسخی بگذارید