تاریخ: ۱۱:۴۳ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۲
نام نویسنده: sobhan

  بازیکن اسبق لیورپول و تحلیل‌گر امروز رسانه‌های انگلیس تصور می‌کند تاتنهام هاتسپرز با استخدام مهاجم آلکمار هلند خریدی ارزشمند در تابستان سال جاری انجام داده است.   به گزارش مازنداسپرت؛ جیمی ردنپ از جمله کارشناسانی است که به آینده «ونسان یانسن» مهاجم ۲۲ ساله تازه وارد هاتسپرز بسیار خوشبین است. ردنپ، بازیکن سال‌های ۱۹۹۱ تا ۲۰۰۲  […]

 

خبرگزاری فارس: ردنپ: آینده یانسن در تاتنهام درخشان است

بازیکن اسبق لیورپول و تحلیل‌گر امروز رسانه‌های انگلیس تصور می‌کند تاتنهام هاتسپرز با استخدام مهاجم آلکمار هلند خریدی ارزشمند در تابستان سال جاری انجام داده است.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ جیمی ردنپ از جمله کارشناسانی است که به آینده «ونسان یانسن» مهاجم ۲۲ ساله تازه وارد هاتسپرز بسیار خوشبین است.

ردنپ، بازیکن سال‌های ۱۹۹۱ تا ۲۰۰۲  و تحلیل‌گر کنونی روزنامه دیلی‌میل در یادداشتی که برای نشریه خود نوشت، به تعریف از خرید امسال تیم لندنی پرداخت.

وی نوشت: هفته پیش در حال صحبت کردن با رود گولیت بودم. او معتقد است که یانسن آینده‌ای بسیار درخشان دارد. رود معتقد بود که یانسن در حد و اندازه‌ لوئیس سوارز است که از لیگ هلند به لیگ برتر ورود کرد. من هم همین باور را دارم فکر می‌کنم او رشد خیره‌کننده‌ای خواهد داشت.

ردنپ همچنین افزود: لیگ هلند تاکنون بازیکنان بزرگ زیادی را به ما تحویل داده است. ستاره‌های مثل کژمان یا دنیس برکمپ. حالا هم با یانسن خرید مفیدی انجام شده و من امیدوارم او در کنار بازیکنانی مثل هری کین بتواند جایگاه شاخصی در لیگ برتر کسب کند.

یانسن در پنجره تابستانی سال جاری اقدام به ترک آ.زد آلکمار کرد تا در لیگ انگلیس مطرح شود./فارس

پاسخی بگذارید