تاریخ: ۱۱:۲۹ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۲
نام نویسنده: sobhan

  دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۱۲ لندن گفت: هم اکنون فقط به رقابت در دسته ۸۵ کیلوگرم فکر می‌کنم و نیتم تنها شاد کردن دل تمام مردم ایران و خانواده معظم شهدا است.   به گزارش مازنداسپرت؛ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، کیانوش رستمی وزنه بردار رکورددار دسته ۸۵ کیلوگرم دنیا، قبل از […]

 

خبرگزاری فارس: رستمی: نیتم فقط شاد کردن دل مردم است

دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۱۲ لندن گفت: هم اکنون فقط به رقابت در دسته ۸۵ کیلوگرم فکر می‌کنم و نیتم تنها شاد کردن دل تمام مردم ایران و خانواده معظم شهدا است.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، کیانوش رستمی وزنه بردار رکورددار دسته ۸۵ کیلوگرم دنیا، قبل از رقابت‌های وزنه برداری بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو در خصوص شرایط خود در آخرین لحظات پیش از رفتن روی تخته المپیک، گفت: تمرینات خوب و زندگی حرفه ای را در این مدت داشتم. خیلی سختی کشیدم و منتظر هستم نتیجه زحمات خود را در المپیک ۲۰۱۶ ریو ببینم.

رستمی در خصوص رقابت با حریفان خود در دسته ۸۵ کیلوگرم و نبود روس‌ها در رقابت‌های المپیک۲۰۱۶ ریو تاکید کرد: همیشه در دسته ۸۵کیلوگرم رقابت نزدیک است. روس ها هم یکی از رقبای قوی در المپیک هستند ولی بود و نبود آنها هیچ فرق نمی کند چون کشورهایی مثل چین، قزاقستان وازبکستان همه آنها قدرتمند هستند و دارای عناوین جهانی و المپیک قطعا رکوردهای زیادی با حضور آنها نیز جابجا می شود.

وزنه بردار کرمانشاهی تیم ملی وزنه برداری کشورمان در خصوص هدف و تمرکزش برای بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو خاطرنشان کرد: هم اکنون فقط به رقابت در دسته ۸۵ کیلوگرم فکر می کنم. من به عنوان نماینده ایران در ریو هستم و نیتم فقط شاد کردن دل تمام مردم ایران و خانواده شهدا است. اگر لایق این کار باشم و بتوانم پرچم کشورم را به اهتزاز در بیارم./فارس

پاسخی بگذارید