تاریخ: ۹:۱۹ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۴
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از اینکه در مشهد حاضر می‌شوم حس خوبی به دست می‌آورم. به گزارش مازند اسپرت و به نقل از فارس، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری قبل از بازی فولاد خوزستان مقابل پدیده مشهد، گفت: خوشحالم که به مشهد آمدم و هر وقت اینجا حضور پیدا می‌کنم حس خوبی می‌گیرم. […]

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از اینکه در مشهد حاضر می‌شوم حس خوبی به دست می‌آورم.

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از فارس، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری قبل از بازی فولاد خوزستان مقابل پدیده مشهد، گفت: خوشحالم که به مشهد آمدم و هر وقت اینجا حضور پیدا می‌کنم حس خوبی می‌گیرم. برای بازی فردا مصدوم و محروم نداریم و شرایطمان خوب است.

وی افزود: زمانی خبرنگار بودم و خوشحالم که کنار شما هستم. تیم جوانی داریم. پدیده را هم می‌شناسم. در اردوی ترکیه پدیده را دیدم و یکجا حضور داشتیم. مسابقه اول این تیم مقابل پرسپولیس را هم آنالیز کردم. این بازی را پیش‌بینی نمی‌کنم اما امیدوارم به کسب نتیجه هستم.

سرمربی فولاد خوزستان در مورد اینکه بازیکنان زیادی در این تیم عوض شده و آیا آنها می‌توانند موفقیت‌های سال‌های قبل را تکرار کنند، گفت: اینکه تغییرات باعث شود نتیجه نگیریم توجیهی نمی‌تواند باشد. تیم ما جوان شده و باید انرژی بیشتری بگذاریم. به دنبال رسیدن به اهدافمان هستیم.

اسکوچیچ در مورد اینکه وقتی تیمش مقابل راه آهن عقب افتاد علیه مسئولان تیم شعار دادند اما بعد از اینکه بازی مساوی شد او را تشویق کردند، اظهار داشت: این مسئله را تفسیر نمی‌کنم. هواداران جزو لاینفک فوتبال هستند و بدون آنها فوتبال می‌میرد.
 

پاسخی بگذارید