تاریخ: ۱۸:۱۲ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
نام نویسنده: sobhan

  پس از استعفای دبیر هیأت فوتبال خراسان رضوی و همچنین تعدادی دیگر از مسئولین کمیته های این هیأت ، محسن قهرمانی نیز از سمت خود استعفا داد.   به گزارش مازنداسپرت؛  محسن قهرمانی که فعالیتش را به عنوان رئیس کمیته داوران چند ماه پیش بیشتر آغاز کرده بود ، عدم برخورد قاطع با یکی از ناظران […]

 

خبرگزاری فارس: محسن قهرمانی از کمیته داوران هیأت فوتبال خراسان رضوی استعفا داد

پس از استعفای دبیر هیأت فوتبال خراسان رضوی و همچنین تعدادی دیگر از مسئولین کمیته های این هیأت ، محسن قهرمانی نیز از سمت خود استعفا داد.

 

به گزارش مازنداسپرت؛  محسن قهرمانی که فعالیتش را به عنوان رئیس کمیته داوران چند ماه پیش بیشتر آغاز کرده بود ، عدم برخورد قاطع با یکی از ناظران خاطی فوتبال خراسان رضوی را دلیل استعفایش اعلام کرده است.
این در شرایطی است که بعد از حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ، مهدی برادران به عنوان رئیس هیأت فوتبال خراسان رضوی به وی اطمینان کرد و یکی از مهمترین کمیته های زیر مجموعه خود را به قهرمانی سپرده بود که همین مسئله هم در آن زمان انتقادات زیادی را برای برادران به همراه داشت.
در چند روز گذشته حسن نوری دبیر هیأت فوتبال خراسان رضوی و همچنین مسئولین کمیته های فوتبال ساحلی ، شهرستانها و بانوان این هیأت نیز از سمت های خود استعفا داده اند تا فوتبال خراسان وارد حاشیه های جدیدی شود./فارس

پاسخی بگذارید