تاریخ: ۱۸:۰۵ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
نام نویسنده: sobhan

  پس از دیدار رئیس فدراسیون وزنه‌برداری برزیل با علی مرادی در دهکده بازی‌های المپیک ریو، قرار است بزودی فدراسیون‌های وزنه‌برداری هر دو کشور در راستای همکاری‌های مشترک با یکدیگر تفاهم نامه منعقد کنند.   به گزارش مازنداسپرت؛  انریک مونترو، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری برزیل عصر دیروز با حضور در تمرین تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان ضمن بازدید کوتاه […]

 

خبرگزاری فارس: تفاهم همکاری مشترک فدراسیون وزنه‌برداری ایران با برزیلی‌ها

پس از دیدار رئیس فدراسیون وزنه‌برداری برزیل با علی مرادی در دهکده بازی‌های المپیک ریو، قرار است بزودی فدراسیون‌های وزنه‌برداری هر دو کشور در راستای همکاری‌های مشترک با یکدیگر تفاهم نامه منعقد کنند.

 

به گزارش مازنداسپرت؛  انریک مونترو، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری برزیل عصر دیروز با حضور در تمرین تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان ضمن بازدید کوتاه از شرایط ملی‌پوشان ایران در سالن تمرین، دیدار و گفت و گوی مختصری هم با علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان داشت.

گفتنی است؛ مونترو، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری برزیل در این دیدار ضمن تحسین شرایط و موقعیت وزنه‌برداری ایران در عرصه بین‌المللی از علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان درخواست کرد تا در صورت تفاهم مشترک برای همکاری در بخش‌های نرم افزاری و نیز آموزشی به صورت تخصصی، هر دو کشور توانمندی‌های خود را در اختیار یکدیگر قرار داده و از این پس تعامل مشترکی را برای توسعه و پیشرفت این رشته المپیکی در دستور کار خود قرار دهند.

لازم به توضیح است؛ تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان با ترکیب ۵ نفره خود در رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ برزیل حضور دارد و به ترتیب در اوزان (۸۵، ۹۴، ۱۰۵ و ۱۰۵+ کیلوگرم) ملی‌پوشان کشورمان جزو مدعیان اصلی کسب مدال و عناوین قهرمانی در این رقابت معتبر به شمار می‌روند./فارس

پاسخی بگذارید