تاریخ: ۷:۴۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۴
نام نویسنده: sobhan

سیدجلال حسینی مدافع ملی پوش نفت تهران در پاسخ از حضور در باشگاه تازه کاملا راضی است.   به گزارش “مازنداسپرت” ، او پیش از بازی صبا این کابقه را یکی از دشوارترین ها می داند . گفت و گوی حسینی با سایت باشگاه نفت را بخوانید : سالی خوب آغاز شده است من با […]

سیدجلال حسینی مدافع ملی پوش نفت تهران در پاسخ از حضور در باشگاه تازه کاملا راضی است.

 

به گزارش “مازنداسپرت” ، او پیش از بازی صبا این کابقه را یکی از دشوارترین ها می داند .

گفت و گوی حسینی با سایت باشگاه نفت را بخوانید :

سالی خوب آغاز شده است

من با منصوریان صحبت کرده بودم و قول‌هایی به او داده بودم. تیمی را انتخاب کردم که در آن شرایط خوبی دارم و زمانی که به این تیم آمدم سورپرایز شدم.منصوریان و کادرفنی‌اش شرایط خوبی را برای همه بازیکنان ایجاد کرده‌اند، امکانات باشگاه نفت بسیار مناسب است و همه برای موفقیت می‌جنگند. وحید امیری، علی عزتی، علیرضا بیرانوند و… همه بازیکنانی هستند که انگیزه بسیار بالایی دارند و افتخار می‌کنم در این تیم هستم و سالی خوب را شروع کرده‌ام.

اشباع نشده ام

برای لحظه لحظه بازی‌ها تلاش خواهم کرد. آماده هستم با نفت هم به موفقیت بزرگی برسم و تمام تجربیاتم را در اختیار بازیکنان نفت قرار خواهم داد. همانطور که گفتم کادرفنی نفت شرایط خوبی را برای همه رقم زده است. فکر می‌کنم در تیم نفت همدلی و دوستی بسیار زیای وجود دارد و همین نشانگر تیمی خوب است که امیدوارم تا آخر هم به این شکل ادامه داشته باشد.

نفت همه چیز را با هم دارد

این یک قانون برای هر فوتبالیست است. فوتبالیست باید در شرایطی خاص و روی برنامه‌ریزی پیش برود. خوشبختانه در نفت برنامه تمرین، تغذیه، استراحت، ماساژ و… وجود دارد. من در تیم‌های دیگر و تیم ملی برنامه‌های زیادی را تجربه کرده‌ام اما نفت همه چیز را با هم دارد. امکانات بسیار خوب است‌ او تمام مشکلات را به گردن می‌گیرد تا تیم مشکلی نداشته باشد و من هم تلاش می‌کنم از این امکانات استفاده کنم.

سانتوس یکی از بهترین‌هاست

من و سانتوس دو دفاع میانی تیم هستیم که تازه به این جمع اضافه شده‌ایم. نفت تیمی است که بیشتر بازیکنانش کنار هم بازی کرده‌اند، هماهنگ هستند و ما هم باید سعی کنیم زودتر به هماهنگی برسیم تا به مشکل نخوریم.من کنار بازیکنان خارجی زیادی بازی کردم و فکر می‌کنم سانتوس یکی از بهترین‌هاست. چه نفت یا هر تیم دیگری بهتر است این بازیکن را در فوتبال ایران حفظ کنند تا جوان‌ها از تجربیات او استفاده کنند.

تراکتور را از هفته ششم ببینید

بازی اول به تساوی انجامید که به نظرم نتیجه عادلانه نبود. سه امتیاز حق ما بود، چون با تیمی بازی کردیم که بازیکنان فوق‌العاده‌ای دارد. تراکتورسازی واقعی را از هفته پنجم و ششم ببینید که چه تیمی خواهد شد و به همین دلیل که آنها هنوز هماهنگ نشده بودند، می‌گویم می‌توانستیم برنده شویم و سه امتیاز را بگیریم.

دایی همیشه می خواهد مدعی باشد

صبا بازیکنان خوبی دارد اما اصلاً‌ نیازی نیست به این شکل به صبا توجه کرد، چون تیمی که دایی را روی نیمکتش دارد همیشه حرف برای گفتن دارد. او کسی است که می‌خواهد مدعی بودن را به تیمش تزریق می‌کند.

بازی صبا سخت تر است

بازی با صبا سخت‌ترین بازی ماست. شاید تراکتورسازی مهره‌های خوبی داشت اما بازی با صبا به مراتب سخت‌تر است.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید