تاریخ: ۱۴:۴۹ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
نام نویسنده: sobhan

با دوری حتمی ستاره مازندرانی از پرسپولیس برای یک نیم فصل باشگاه خونه به خونه مازندران خواهان جذب رامین رضائیان شد به گزارش مازنداسپرت ؛با مسجل شدن دوری یک نیم فصل رضائیان از تیم پرسپولیس، باشگاه خونه به خونه مازندران برای جذب این بازیکن مازندرانی اعلام آمادگی کرد.  تداوم مصائب رامین رضائیان ستاره فصل پیش […]

ramin rezaeian 51784با دوری حتمی ستاره مازندرانی از پرسپولیس برای یک نیم فصل باشگاه خونه به خونه مازندران خواهان جذب رامین رضائیان شد

به گزارش مازنداسپرت ؛با مسجل شدن دوری یک نیم فصل رضائیان از تیم پرسپولیس، باشگاه خونه به خونه مازندران برای جذب این بازیکن مازندرانی اعلام آمادگی کرد.

 تداوم مصائب رامین رضائیان ستاره فصل پیش پرسپولیس سبب گردید تا هنوز وضعیتش وی برای فصل جاری مشخص نباشد ولی اینطور که پیداست مشخص شد رضائیان حداقل تا نیم فصل نمی‌تواند در پرسپولیس بازی کند.

آخرین اخبار حاکی از آن دارد که برانکو ایوانکوویچ پس از دادن جواب های سربالا راجع به رامین رضاییان، بالاخره دقایقی پیش اعلام کرد که رضاییان را می خواهد اما حداقل تا نیم فصل به او نیازی ندارد!

این مسئله سبب شد تا باشگاه خونه به خونه مازندران آمادگی خود را برای جذب رضائیان تا پایان نیم فصل لیگ برتر فوتبال کشور اعلام و پیشنهادش را به باشگاه پرسپولیس ارائه دهد.

ظاهراً علیرضا مرزبان در این خصوص باب گفتگو را با محمود خوردبین، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس باز کرد و به وی گفت باشگاه خونه به خونه این آمادگی را دارد رامین رضاییان برای یک نیم فصل در اختیار بگیرد تا به نوعی این بازیکن به جای اینکه یک نیم فصل بدون تیم باشد، با حضور در خونه به خونه در شرایط بازی قرار گیرد و نیم فصل دوم لیگ برتر با آمادگی بیشتر به تیم پرسپولیس ملحق شود.

بدین ترتیب باشگاه خونه به خونه منتظر است تا سرپرست پرسپولیس با مسئولان این باشگاه صحبت کند و زمینه حضور رضائیان در این تیم مازندرانی را فراهم آورد. هر چند مرزبان نیز به خوردبین قول داد در صورت تحقق این امر، تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا رضائیان را در بهترین شرایط به پرسپولیس بازگرداند.

با توجه به شرایط فعلی بازیکن پرسپولیس، شاید این پیشنهاد بهترین فرصت برای رامین رضائیان باشد تا با حضور در تیم خونه به خونه برای یک نیم فصل، زمینه بازیابی روحی و روانی و البته جسمی اش را فراهم آورد و با آمادگی بالا خود را برای جبران مافات در تیم پرسپولیس آماده کند.

پاسخی بگذارید