تاریخ: ۱۴:۱۳ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
نام نویسنده: sobhan

مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان می‌گوید برخلاف شایعات مطرح شده در برخی از رسانه‌ها، حسنی‌خو، مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان برکنار نشده، بلکه استعفا داده است. به گزارش مازنداسپرت؛ حمیدرضا گرشاسبی، مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارتخانه، بحث برکناری حسنی‌خو،‌ مدیرکل حراست وزارت ورزش را رد کرد و گفت: آقای حسنی‌خو […]

گرشاسبی-حسنیخو-استعفا-داده-و-برکنار-نشده-است

مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان می‌گوید برخلاف شایعات مطرح شده در برخی از رسانه‌ها، حسنی‌خو، مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان برکنار نشده، بلکه استعفا داده است.

به گزارش مازنداسپرت؛ حمیدرضا گرشاسبی، مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارتخانه، بحث برکناری حسنی‌خو،‌ مدیرکل حراست وزارت ورزش را رد کرد و گفت: آقای حسنی‌خو به هیچ وجه برکنار نشده‌اند. ایشان خودشان استعفا دادند. پیش از این هم چند بار به دلیل مشکلات شخصی، تقاضای کناره‌گیری کرده بودند اما وزیر هر بار با این تقاضا مخالفت کرده بودند. بار آخر اصرار داشتند که این اتفاق حتما بیفتد و در نهایت وزیر موافقت کردند.

به دنبال استعفای رضا حسنی‌خو، گودرزی طی حکمی ایرج عرب را به عنوان سرپرست اداره‌کل حراست وزارت ورزش و جوانان انتخاب کرد. حسنی‌خو بهمن ماه سال ۱۳۹۲ مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان شده بود.

پاسخی بگذارید