تاریخ: ۱۱:۱۵ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
نام نویسنده: sobhan

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: اعضای هیئت مدیره هیچگونه اولتیماتومی به منصوریان برای کسب نتیجه تا دربی نداده‌اند. به گزارش مازنداسپرت؛ مسعود معینی در واکنش به مطرح شدن این موضوع که اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال فقط تا بازی دربی (هفته ششم) لیگ برتر به منصوریان برای بهبود نتایج تیم فرصت داده‌اند، اظهار داشت: […]

معینی-هیئت-مدیره-اولتیماتومی-به-منصوریان-نداده

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: اعضای هیئت مدیره هیچگونه اولتیماتومی به منصوریان برای کسب نتیجه تا دربی نداده‌اند.

به گزارش مازنداسپرت؛ مسعود معینی در واکنش به مطرح شدن این موضوع که اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال فقط تا بازی دربی (هفته ششم) لیگ برتر به منصوریان برای بهبود نتایج تیم فرصت داده‌اند، اظهار داشت: اعضای هیئت مدیره هیچگونه اولتیماتومی به منصوریان برای کسب نتیجه تا دربی نداده‌اند. من نمی‌دانم چه فرد یا افرادی این مسائل را مطرح می‌کنند و بهتر است از آن فردی که این موضوع را مطرح یا تأیید کرده دلیلیش را بپرسید.

وی افزود: در مورد چنین مباحثی فقط شهاب جهانیان، رئیس هیئت مدیره و رضا افتخاری، سرپرست باشگاه حق اظهار نظر دارند، نه دیگران.

 امروز (سه‌شنبه) گزارشی منتشر کرد مبنی بر اینکه علیرضا منصوریان در صورت عدم کسب نتیجه در دربی، از سرمربیگری استقلال برکنار خواهد شد. در این گزارش تأکید شد اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال برای حفظ ‌آرامش تیم و تحت فشار قرار نگرفتن منصوریان، این خبر را تکذیب خواهند کرد اما این خبر از درون باشگاه استقلال به بیرون درز پیدا کرده است.

پاسخی بگذارید