تاریخ: ۱۱:۱۰ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
نام نویسنده: sobhan

سرمربی گسترش فولاد گفت: کاری ندارم خلعتبری در گذشته چه رفتاری داشته است؛ من سخت‌گیر هستم و معمولا واکنش نشان می‌دهم و چیزی را زیرسیبیلی رد نمی‌کنم.سرمربی گسترش فولاد گفت: کاری ندارم خلعتبری در گذشته چه رفتاری داشته است؛ من سخت‌گیر هستم و معمولا واکنش نشان می‌دهم و چیزی را زیرسیبیلی رد نمی‌کنم. به گزارش […]

کمالوند-به-بیانضباطی-خلعتبری-واکنش-نشان-میدهم

سرمربی گسترش فولاد گفت: کاری ندارم خلعتبری در گذشته چه رفتاری داشته است؛ من سخت‌گیر هستم و معمولا واکنش نشان می‌دهم و چیزی را زیرسیبیلی رد نمی‌کنم.سرمربی گسترش فولاد گفت: کاری ندارم خلعتبری در گذشته چه رفتاری داشته است؛ من سخت‌گیر هستم و معمولا واکنش نشان می‌دهم و چیزی را زیرسیبیلی رد نمی‌کنم.

به گزارش مازنداسپرت؛ محمدرضا خلعتبری، مهاجم گسترش فولاد به خاطر مسائل انضباطی توسط سرمربی این تیم توجیه خواهد شد. این تصمیم از آنجایی گرفته شد که این بازیکن بعد از تعویض در دیدار با پرسپولیس حرکات غیراخلاقی را انجام داد.

فراز کمالوند در این زمینه گفت: صحنه‌های مربوط به خلعتبری را دیشب دیدم. فرقی هم نمی‌کند که خلعتبری از تعویض ناراحت بود یا چیز دیگر هرچند که در اصل موضوع فرقی نمی‌کند. روی نیمکت وقتی کسی چیزی را زمین می‌زند یعنی بی‌احترامی به همه تیم. با اینکه محمدرضا را دوست دارم و اتفاقا بازیکن خیلی خوبی هم هست و اعتقاد فنی زیادی هم به وی دارم اما برای اینکه نظم تیمی رعایت شود حتما واکنش نشان می دهد و چیزی را فدای نظم تیمی نمی‌کنیم.

وی ادامه داد: قطعا بعدازظهر هم با او صحبت می‌‌کنم. اینجا با تیم های دیگر فرق دارد و قطعا خلعتبری را توجیه می کنم.

کمالوند گفت: کاری ندارم خلعتبری در گذشته چه رفتاری داشته است؛ من سخت‌گیر هستم و معمولا واکنش نشان می‌دهم و چیزی را زیرسیبیلی رد نمی‌کنم

پاسخی بگذارید