تاریخ: ۱۰:۵۸ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
نام نویسنده: sobhan

  مشکل ملی‌پوشان سرباز با با اعلام رئیس فدراسیون فوتبال از سوی مساعدت ستاد کل نیروهای مسلح برطرف شد.   به گزارش مازنداسپرت ؛  و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در این رابطه و درگفتگو با سایت رسمی فدراسیون گفت: پیرو پیگیری ها و جلساتی که برگزار شد و محور آن استفاده از […]

 

خبرگزاری فارس: مشکل ملی پوشان سرباز با مساعدت ستاد کل نیروهای مسلح برطرف شد/ رفیعی آزاد شد؟

مشکل ملی‌پوشان سرباز با با اعلام رئیس فدراسیون فوتبال از سوی مساعدت ستاد کل نیروهای مسلح برطرف شد.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛  و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در این رابطه و درگفتگو با سایت رسمی فدراسیون گفت: پیرو پیگیری ها و جلساتی که برگزار شد و محور آن استفاده از قابلیت های کشور برای تیم ملی فوتبال ج.ا.ا بود، خوشبختانه با مساعدت های صورت گرفته از سوی ستاد کل نیروهای مسلح این اتفاق افتاد و تیم ملی می تواند از بازیکنان مدنظر خود استفاده کند. 

وی در ادامه افزود: جا دارد از مساعدت های سردار موسی کمالی، رئیس اداره نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، سردار محمدجواد زاده کمند، معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح و سردار مهرعلی باران چشمه، رئیس تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح تشکر و قدردانی کنم. البته تخلفات انجام گرفته در بحث سربازی جای رسیدگی دارد و به جای خود محفوظ خواهد بود، اما ضمن تشکر از همه این عزیزان که حُسن نظر و نگاهی ویژه و ملی به تیم ملی فوتبال کشورمان داشته اند از این پس این بازیکنان می توانند تیم ملی را همراهی کنند.

به گزارش فارس به نظر می‌رسد به این ترتیب مشکل سروش رفیعی برای همراهی تیم ملی نیز حل شده باشد./فارس

پاسخی بگذارید