تاریخ: ۸:۲۳ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
نام نویسنده: sobhan

  رئیس فدراسیون والیبال گفت: بازیکنان نباید فراموش کنند با چه هدفی اینجا آمده‌اند، انتظارم این است که شرایط را درک کنند.   به گزارش مازنداسپرت ؛  محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال با بیان اینکه لوزانو توقع دارد فدراسیون، کمیته و وزارت توجه بیشتری به تیم ملی والیبال که تنها رشته تیمی ایران است داشته باشند، گفت: […]

 

خبرگزاری فارس: داورزنی: بازیکنان فراموش نکنند با چه هدفی به ریو آمدیم/ورود تیم ملی به حاشیه جز لطمه چیزی ندارد

رئیس فدراسیون والیبال گفت: بازیکنان نباید فراموش کنند با چه هدفی اینجا آمده‌اند، انتظارم این است که شرایط را درک کنند.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛  محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال با بیان اینکه لوزانو توقع دارد فدراسیون، کمیته و وزارت توجه بیشتری به تیم ملی والیبال که تنها رشته تیمی ایران است داشته باشند، گفت: یک نگرانی وی از بابت آنالیزور بود، لوزانو نگران بود که مبادا آنالیزور نیاید که البته مشکل حل شد.

وی در این رابطه ادامه داد: مشکل دیگر لباس بود که آنهم حل شد، قرار بود تیم ملی از البسه کمیته استفاده کند که بیشتر از دو تی شرت نداشت، از طرفی به صورت کلی در حوزه تخصصی تیم ها لباس خود را می پوشند، در نهایت این مشکل هم حل شد و قرار شد ما از البسه تخصصی خود استفاده کنیم.

داورزنی در مورد غیبت سه عضو تیم ملی والیبال در مراسم افتتاحیه نیز گفت: البته اگر قرار بر حضور یک تیم است باید همه اعضای آن حضور داشته باشند، اما از طرفی اجباری در این موضوع نیست. چه بسا یکسری ورزشکاران مان هم به دلیل رقابت هایی که در روز بعد از افتتاحیه داشتند، غایب بودند. در هر صورت این بحث تمام شده و نباید به آن پرداخته شود.

رئیس فدراسیون والیبال تاکید کرد: باید توجه داشت که حضور تیم ملی والیبال در المپیک برای چه هدفی است، انتظار این است بازیکنان با تمرکز و آرامش نمایش خوبی داشته باشند. باید همه کمک کنیم تا تتم تمرکز خود را داشته باشد و فقط به دیدارهایش فکر کند.

داورزنی با بیان اینکه نه کادر فنی و نه بازیکنان نباید دیگر به موضوع رژه و لباس فکر کنند و از آن حرفی بزنند، یادآور شد: والیبال بعد از ٥٢ سال المپیکی شد، ورود تیم ملی به حاشیه جز لطمه نتیجه دیگری ندارد.

وی افزود: بازیکنان نباید فراموش کنند با چه هدفی اینجا آماده اند، انتظارم این است که شرایط را درک کنند.

داورزنی همچنین در مورد اطهار نظر بازیکنان مبنی بر اینکه سایز نبودن البسه و اینکه کمیته قبلا آنها را سایز کرده بود نیز، گفت: نمی توانم بگویم حق با چه کسی است یا اینکه چه کسی مقصر است، ورود به این بحث ها مشکلی را حل نمی کند، به این موضوع در زمان خودش می پردازیم.

رئیس فدراسیون والیبال تاکید کرد: تیم ملی باید با آرامش فقط روی بازی ها تمرکز کند. آنها بدانند هدف شان چیست./فارس

پاسخی بگذارید