تاریخ: ۸:۱۹ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
نام نویسنده: sobhan

  قهرمان ژیمناستیک آلمان که با وجود پارگی رباط صلیبی به خاطر نام کشورش به کار ادامه داد، لقب ورزشکار فداکار را گرفت.   به گزارش مازنداسپرت ؛  در روز نخست مسابقات المپیک و رشته ژیمناستیک اتفاق عجیبی رخ داد. آندرئاس توبا، نماینده ژرمن‌ها در حالیکه مشغول کار روی خرک حلقه در مرحله مقدماتی بود، دچار حادثه […]

 

خبرگزاری فارس: ورزشکاری که با وجود مصدومیتی سنگین به کار ادامه می‌دهد/ مورگن‌پست:توبا،نمونه یک ورزشکار متعصب

قهرمان ژیمناستیک آلمان که با وجود پارگی رباط صلیبی به خاطر نام کشورش به کار ادامه داد، لقب ورزشکار فداکار را گرفت.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛  در روز نخست مسابقات المپیک و رشته ژیمناستیک اتفاق عجیبی رخ داد.

آندرئاس توبا، نماینده ژرمن‌ها در حالیکه مشغول کار روی خرک حلقه در مرحله مقدماتی بود، دچار حادثه شد.

وی از ناحیه رباط صلیبی زانوی راست، دچار پارگی شدید شد. اما با وجود مصدومیتی اینچنین سنگین اعلام کرد رد و رنج را به جان خریده و همچنان برای موفقیت تیم ژیمناستیک کشورش به کار ادامه می‌دهد.

این اتفاق باعث شد تا مطبوعات از وی تعریف کنند. روزنامه مورگن پست چاپ هامبورگ نوشت: توبا، پهلوانی یک پ!. این نشریه در مقاله خود وی را ورزشکاری بسیار فداکار و متعصب خواند که با وجود درد ناشی از مصدومیت و هشدار پزشکان، به کارش ادامه داد.

این قهرمان اظهارداشت:وقتی مصدوم شدم، درد را در تمام وجودم حس کردم. آنقدر شدید بود که تا اعماق قلب و روحم می‌رسید. واقعا نمی‌توانم توصیف کنم.

وی ادامه داد:من آدم شجاعی نیستم. آن لحظه مثل بچه مدرسه‌ای‌ها از فرط  درد گریه  می‌کردم. با این حال به خودم گفتم باید بمانم و به خاطر تیمم نبرد کنم.

در همین ارتباط آندرئاس هیرش، مربی‌اش عنوان کرد: واقعا کمتر ورزشکاری اقدامی مثل او انجام می دهد. باید به خاطر تصمیم این پهلوان، کلاه را از سر برداشت و برایش دست زد. او مصداق یک ورزشکار متعصب و فداکار است./فارس

پاسخی بگذارید