تاریخ: ۷:۱۵ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
نام نویسنده: sobhan

  پزشک تیم فوتبال پیکان گفت: به احتمال زیاد آرش برهانی در دیدار هفته چهارم مقابل استقلال می‌تواند تیم پیکان را همراهی کند.   به گزارش مازنداسپرت ؛  آرش برهانی مهاجم تیم فوتبال پیکان در دیدار این تیم مقابل صبای قم دچار مصدومیت شد، برهانی به این دلیل نتوانست در دیدار روز گذشته مقابل تراکتورسازی به میدان برود […]

 

خبرگزاری فارس: به احتمال زیاد برهانی مقابل استقلال می‌تواند بازی کند/ وضعیت مدافع ارمنستانی تیم فردا مشخص می‌شود

پزشک تیم فوتبال پیکان گفت: به احتمال زیاد آرش برهانی در دیدار هفته چهارم مقابل استقلال می‌تواند تیم پیکان را همراهی کند.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛  آرش برهانی مهاجم تیم فوتبال پیکان در دیدار این تیم مقابل صبای قم دچار مصدومیت شد، برهانی به این دلیل نتوانست در دیدار روز گذشته مقابل تراکتورسازی به میدان برود و کارهای فیزیوتراپی خود را دنبال کرد. قرار است امروز وضعیت نهایی برهانی برای همراهی خودروسازان مشخص شود.

رضایی پزشک پیکان در این زمینه به خبرنگار فارس گفت: من روز گذشته که با برهانی صحبت می‌کردم او اعلام می‌کرد که مشکلی ندارد و به احتمال زیاد او می‌تواند در دیدار روز پنجشنبه مقابل استقلال تیم را همراهی کند. البته امروز وضعیت نهایی او مشخص می‌شود.

وی در مورد سایر مصدومان پیکان یادآور شد: لئون هایراپتیان، مدافع چپ تیم در تمرینات دچار آسیب‌دیدگی شده که از پای او MPI گرفته‌ایم و قرار است تا فردا تکلیف او مشخص شود.

تیم فوتبال پیکان در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر روز پنجشنبه ۲۱ مردادماه به مصاف استقلال خواهد رفت./فارس

پاسخی بگذارید