تاریخ: ۷:۰۲ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
نام نویسنده: sobhan

  مسابقات قهرمانی کشور آب‌های آرام آقایان ۱۵ تا ۱۷ مهرماه در دریاچه آزادی برگزار می شود.   به گزارش مازنداسپرت ؛ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام آقایان در رده های سنی جوانان و بزرگسالان برگزار می شود. با اعلام کمیته آبهای آرام این رقابت ها ۱۵ تا ۱۷ مهرماه […]

 

خبرگزاری فارس: مسابقات قهرمانی کشور آب‌های آرام برگزار می شود/ کانوپولوی بانوان جوانان به آب می زند

مسابقات قهرمانی کشور آب‌های آرام آقایان ۱۵ تا ۱۷ مهرماه در دریاچه آزادی برگزار می شود.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام آقایان در رده های سنی جوانان و بزرگسالان برگزار می شود. با اعلام کمیته آبهای آرام این رقابت ها ۱۵ تا ۱۷ مهرماه در دریاچه آزادی انجام خواهد شد.
هیات های قایقرانی تا ۲۰ شهریورماه مهلت دارند مقدمات حضور ورزشکاران خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی کشور مهیا و آمادگی خود را به فدراسیون اعلام کنند.
مسابقات قهرمانی کشور بخش بانوان نیز احتمالا دهه سوم مهرماه برگزار خواهد شد.

تیم ملی کانوپولوی بانوان جوانان به آب می زند

چهارمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی کانوپولوی بانوان رده سنی جوانان به منظور حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان از فردا ۱۹ مردادماه در دریاچه آزادی آغاز خواهد شد. دریاچه آزادی از فردا ۱۹ مردادماه میزبان تیم ملی کانوپولوی بانوان رده سنی جوانان خواهد بود. این تیم خود را به منظور حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان که ۱۰ تا ۱۴ شهریورماه در سیراکوزا ایتالیا برگزار خواهد شد، آماده می کند.
چهارمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کانوپولوی بانوان جوانان با حضور ۸ قایقران تا ۲۸ مردادماه ادامه پیدا خواهد کرد.
جمیله طهماسبی مربی و زهرا اصلانی کمک مربی این تیم هستند.
ترانه کامیاب از تهران، ستایش پیرنجم الدین از اصفهان، فاطمه اسماعیل پور و فاطمه جلیلیان از مازندران، ملیکا برون و کیمیا مرادی از مرکزی، عطیه سلیمانی از زنجان و مهتاب زهتاب از خراسان رضوی نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند./فارس

پاسخی بگذارید