تاریخ: ۶:۵۹ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۸
نام نویسنده: sobhan

  ۱۴ بازیکن به چهاردهمین اردوی تیم ملی والیبال نشسته برای حضور در بازی‌های پارالمپیک دعوت شدند.   به گزارش مازنداسپرت ؛ چهاردهمین مرحله از تمرینات تیم ملی والیبال نشسته برای حضور در بازی‌های پارالمپیک ریو با دعوت از ۱۴ بازیکن از ۲۰ تا ۲۶ مرداد ماه در کمپ تیم‌های ملی در تهران برگزار می‌شود. داود علیپوریان، صادق […]

 

خبرگزاری فارس: دعوت از ۱۴ بازیکن به چهاردهمین اردوی پارالمپیکی تیم ملی والیبال نشسته

۱۴ بازیکن به چهاردهمین اردوی تیم ملی والیبال نشسته برای حضور در بازی‌های پارالمپیک دعوت شدند.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ چهاردهمین مرحله از تمرینات تیم ملی والیبال نشسته برای حضور در بازی‌های پارالمپیک ریو با دعوت از ۱۴ بازیکن از ۲۰ تا ۲۶ مرداد ماه در کمپ تیم‌های ملی در تهران برگزار می‌شود.

داود علیپوریان، صادق بیگدلی (تهران)، ابوالفضل اولیائی، مهرزاد مهروان (البرز)، امیرحسین کفشدار،‌ رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد، مجید لشکری (مازندران)، عیسی زیراهی (مرکزی)، میثم علیپور (گیلان)، آرش خرمالی ۲(گلستان)، حسین گلستانی، سیدحسین حسینی جد (قم) و مهدی بابادی (خراسان رضوی) ملی‌پوشان دعوت شده به این اردو هستند که فردا، ۱۹ مرداد ماه وارد محل برگزاری تمرینات خواهند شد.

هادی رضایی به عنوان سرمربی بر این تمرینات نظارت دارد و علیرضا معمری، بهمن تاروردی‌زاده و حسن محمدی نیز به عنوان مربیان تیم ملی وی را همراهی می‌کنند.

محمد صفری به عنوان فیزیوتراپ در این اردو حاضر است و سرپرستی تمرینات که از ۲۰ تا ۲۶ مرداد ماه در تهران، کمپ تیم‌های ملی جانبازان و معلولین، برپاست، بر عهده فرشید عاشوری است./فارس

پاسخی بگذارید