تاریخ: ۹:۵۲ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
نام نویسنده: sobhan

  بنا به صلاحدید سرمربی تیم و موافقت مدیریت باشگاه، مجتبی خیراندیش، بعنوان مربی به جمع اعضای کادر فنی اضافه شد. به گزارش مازنداسپرت ؛  و به نقل از سایت باشگاه گسترش فولاد تبریز،پیمان صاحب جمعی که از ابتدای فصل جاری به‌ عنوان یکی از دستیاران فراز کمالوند در جمع آبی پوشان مشغول فعالیت بود،به دلیل بروز […]

 

خبرگزاری فارس: فرزانه و صاحب‌جمعی از گسترش فولاد جدا شدند/خیراندیش دستیار کمالوند شد

بنا به صلاحدید سرمربی تیم و موافقت مدیریت باشگاه، مجتبی خیراندیش، بعنوان مربی به جمع اعضای کادر فنی اضافه شد.

به گزارش مازنداسپرت ؛  و به نقل از سایت باشگاه گسترش فولاد تبریز،پیمان صاحب جمعی که از ابتدای فصل جاری به‌ عنوان یکی از دستیاران فراز کمالوند در جمع آبی پوشان مشغول فعالیت بود،به دلیل بروز مشکلات خانوادگی از ادامه حضور در تبریز و همکاری با گسترش فولاد، اعلام کناره گیری کرد.

همچنین،به دنبال درخواست باشگاه استقلال اهواز درخصوص به خدمت گرفتن حمید فرزانه، باشگاه گسترش فولاد تبریز پس از جلب نظر سرمربی تیم،با این موضوع موافقت کرد.

باشگاه گسترش فولاد تبریز ضمن قدردانی از زحمات این دو مربی ارزشمند فوتبال کشورمان، موفقیت و بهروزی آنان را در ادامه فعالیت حرفه ای و زندگی آرزومند است.

گفتنی ست، بنا به صلاحدید سرمربی تیم و موافقت مدیریت باشگاه، مجتبی خیراندیش، بعنوان مربی به جمع اعضای کادر فنی اضافه شد./فارس

پاسخی بگذارید