تاریخ: ۹:۵۱ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
نام نویسنده: sobhan

  مربی تیم فوتبال پرسپولیس به مناسبت روز خبرنگار امروز هدیه عجیبی به سمت خبرنگاران پرسپولیس شلیک کرد!   به گزارش مازنداسپرت ؛  اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از برد این تیم مقابل گسترش فولاد امروز از ساعت ۱۳ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد که گزارش این تمرین را در زیر می‌خوانید: *بازیکنان پرسپولیس بلافاصله […]

 

خبرگزاری فارس: هدیه عجیب باقری به خبرنگاران!/حضور بازیگر تلویزیون در جمع سرخ‌پوشان

مربی تیم فوتبال پرسپولیس به مناسبت روز خبرنگار امروز هدیه عجیبی به سمت خبرنگاران پرسپولیس شلیک کرد!

 

به گزارش مازنداسپرت ؛  اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از برد این تیم مقابل گسترش فولاد امروز از ساعت ۱۳ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد که گزارش این تمرین را در زیر می‌خوانید:

*بازیکنان پرسپولیس بلافاصله پس از رسیدن به تهران به محل تمرین آمده تا تمرین خود را پیگیری کنند.

*مهرداد فلاحت‌گر از بازیگران و کارگردانان تلویزیون و سینمای کشورمان امروز در محل تمرین پرسپولیس حاضر شد و عملکرد شاگردان برانکو را تماشا کرد. این در حالی است که این فیلمساز فیلمی هم درباره مرحوم هادی نوروزی ساخته و قرار است به زودی مراسم رونمایی از این فیلم برگزار شود.

*تمرین امروز بدون حضور تماشاگران و فقط با حضور خبرنگاران همراه بود.

*بازیکنانی که روز گذشته مقابل گسترش فولاد بازی کرده بودند دقایقی دور زمین دویده و سپس به استخر و سونا رفتند تا خستگی بازی دیروز را از تن بیرون کنند.

*بازیکنان نیمکت‌نشین یا بازیکنانی که روز گذشته فرصت کمی به آنها رسید تا بازی کنند امروز پس از دویدن دور زمین به انجام بازی فوتبال در نصف زمین پرداختند.

*کریم باقری و ایگور پانادیچ دو مربی پرسپولیس هم در این بازی تمرینی همراه بازیکنان بازی کردند.

*زمانی که برانکو مشغول گفت‌وگو با خبرنگاران بود کریم باقری حدود ۱۰ توپ به سمت اصحاب رسانه شوت کرد که اگر خبرنگاران مواظب نبودند شاید این ضربه‌های محکم باقری آنها را دچار مشکل می‌‌کرد. این در حالی است که باقری عنوان کرد این شوت‌ها را به عنوان هدیه روز خبرنگار به سمت خبرنگاران زده است!

*محمدامین آرام‌طبع که این روزها دوران نقاهت را طی می‌کند پس از تمرینات ابتدایی با سرخ‌پوشان برای پیگیری درمان خود زیر نظر کادر پزشکی قرار گرفت.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف صبای قم خواهد رفت./فارس

پاسخی بگذارید