تاریخ: ۹:۲۸ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
نام نویسنده: sobhan

برنامه ورزشکاران ایران در روز دوم بازی‌های المپیک ریو/ روزبهانی وارد می‌شود     کاروان ورزشی ایران امروز در دومین روز بازی های المپیک ریو در رشته های والیبال، بوکس، تیراندازی و قایقرانی رقابت می کند.   به گزارش مازنداسپرت ؛ دومین روز از بازی های المپیک ریو در حالی روز یکشنبه و بامداد دوشنبه به وقت تهران […]

برنامه ورزشکاران ایران در روز دوم بازی‌های المپیک ریو/ روزبهانی وارد می‌شود

 

 

کاروان ورزشی ایران امروز در دومین روز بازی های المپیک ریو در رشته های والیبال، بوکس، تیراندازی و قایقرانی رقابت می کند.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ دومین روز از بازی های المپیک ریو در حالی روز یکشنبه و بامداد دوشنبه به وقت تهران پیگیری می شود که کاروان ورزشی ایران در رشته های روئینگ، تیراندازی، والیبال و بوکس نماینده دارد.

تیراندازی:

گلنوش سبقت الهی در تپانچه ۱۰ متر نماینده کشورمان است که ساعت ۹ صبح به وقت محلی روز یکشنبه و ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران رقابت می کند.

بوکس:

احسان روزبهانی نماینده وزن ۸۱ کیلو ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه روز یکشنبه به وقت محلی و ۳ و ۱۵ دقیقه بامداد دوشنبه به وقت تهران مقابل پیتر مولنبرگ از هلند رقابت می کند.

والیبال:

تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود روز یکشنبه ساعت ۲۲ و ۳۵ دقیقه یکشنبه به وقت محلی و ساعت ۶ و ۵ دقیقه بامداد روز دوشنبه مقابل آرژانتین قرار می گیرد.

روئینگ:

مهسا جاور در روئینگ تک نفره ساعت ۹ صبح روز یکشنبه به وقت محلی و ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در مرحله شانس مجدد به آب می زند./ssn

پاسخی بگذارید