تاریخ: ۹:۲۴ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۶
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: ما مشکلات مالی زیادی داریم، اما با این وجود به تیمم ایمان دارم.   به گزارش مازنداسپرت ؛ مهدی پاشازاده در خصوص شروع لیگ دسته اول فوتبال اظهار داشت: لیگ سختی را پیش رو داریم؛ چراکه از ۱۸ تیم، ۲ تیم درنهایت به لیگ برتر صعود خواهد کرد. به‌هرحال تیم‌هایی دوام می‌آورند که از […]

خبرگزاری فارس: پاشازاده: شرایط راه‌آهن اصلا خوب نیست اما به بازیکنانم ایمان دارم/ استرس استقلالی‌ها را اذیت می‌کند

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: ما مشکلات مالی زیادی داریم، اما با این وجود به تیمم ایمان دارم.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ مهدی پاشازاده در خصوص شروع لیگ دسته اول فوتبال اظهار داشت: لیگ سختی را پیش رو داریم؛ چراکه از ۱۸ تیم، ۲ تیم درنهایت به لیگ برتر صعود خواهد کرد. به‌هرحال تیم‌هایی دوام می‌آورند که از لحاظ مالی و ساختاری شرایط خوبی داشته باشند. هم‌اکنون شرایط ما به‌هیچ‌عنوان خوب نیست، تیم جدیدی را تشکیل داده‌ایم و تنها سه بازیکن ما از سال گذشته در تیم باقی مانده‌اند.

وی ادامه داد: در دو، سه ماه اخیر چندین گروه در تیم حضور پیدا کردند که تفکرات مختلفی هم پیاده شد، هنوز به شرایط حرفه‌ای نرسیده‌ایم. من هم در دو هفته‌ای که حاضر شده‌ام، تلاش کرده‌ام شرایط تیم را بهبود ببخشم، اما شرایط مالی ما به‌هیچ‌عنوان قابل‌مقایسه با تیم‌هایی مثل بادران، خونه‌به‌خونه و مس نیست، ما حتی به سمت بازیکنانی که این تیم‌ها جذب کرده‌اند هم نمی‌توانیم برویم.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن خاطرنشان کرد: به خاطر مشکلات مالی که وجود داشت، ۴ بازیکن ما از تیم جدا شدند، من هم قبل از شروع لیگ به بازیکنان گفتم اگر نمی‌توانند شرایط مالی راه‌آهن را تحمل کنند، از تیم جدا بشوند؛ چراکه ما نمی‌خواهیم برای آنها شرایط دشواری پیش بیاید، ما کسی را به‌اجبار نگه نداشته‌ایم.

پاشازاده در مورد اینکه آیا راه‌آهن می‌تواند نتایج خوبی در لیگ کسب کند، گفت: من به تیمم ایمان دارم، درست است که مشکلاتی داریم و روی کاغذ مدعی نیستیم، اما هم‌اکنون تمام تمرکز خود را روی ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی اول گذاشته‌ام، می‌خواهیم بازی به بازی پیش برویم و امیدوارم که شرایطمان بهبود یابد و برای رسیدن به شرایط ایده‌آل نیاز به زمان داریم، قصد داریم با کم‌ترین هزینه بهترین نتیجه را کسب کنیم.

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال در مورد نتایج این تیم در لیگ برتر خاطرنشان کرد: شرایط استقلال خوب نیست، البته این وضعیت می‌تواند برای هر تیمی اتفاق بیفتد، فکر می‌کنم علت این مسئله استرس در تیم است که باعث شده تیم را اذیت کند. من دلم بیشتر برای هواداران می‌سوزد، آنها روز گذشته در ورزشگاه حاضر شدند و به‌خوبی از تیم هم حمایت کردند، امیدوارم شرایط در ادامه لیگ برای استقلال بهتر شود.

وی در مورد اینکه استقلال در خط دفاعی ضعف زیادی دارد، افزود: من نمی‌خواهم وارد جزئیات شوم، درست هم نیست که هم‌اکنون هر کسی بخواهد به نقطه‌ای ایراد بگیرد، اگر روز گذشته ضربه سر جابر انصاری تبدیل به گل می‌شد، همه امروز به‌به، چهچه می‌کردند، هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است. به نظرم کادر فنی هم‌اکنون نیاز به آرامش دارد تا در بازی‌های آینده بتوانند نتایج مطلوب را کسب کند./فارس

پاسخی بگذارید