تاریخ: ۸:۲۷ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۶
نام نویسنده: sobhan

  کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد در بیانیه‌ای رضا یزدانی را به عنوان ملی‌پوش المپیکی وزن ۹۷ کیلوگرم معرفی کرد.   به گزارش مازنداسپرت ؛کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد در بیانیه‌ای رضا یزدانی را به عنوان ملی‌پوش المپیکی وزن ۹۷ کیلوگرم معرفی کرد. در این بیانیه آمده است: همانطور که مردم عزیز و حامیان اصلی ورزش ملی […]

 

کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد در بیانیه‌ای رضا یزدانی را به عنوان ملی‌پوش المپیکی وزن ۹۷ کیلوگرم معرفی کرد.

 50415.jpg

به گزارش مازنداسپرت ؛کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد در بیانیه‌ای رضا یزدانی را به عنوان ملی‌پوش المپیکی وزن ۹۷ کیلوگرم معرفی کرد.

در این بیانیه آمده است:

همانطور که مردم عزیز و حامیان اصلی ورزش ملی کشور، کشتی، در جریان هستند، رضا یزدانی چند روز  پیش  از رقابت‌های مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی، در آخرین تمرینات شخصی خود در مازندران، دچار مصدومیت  از ناحیه پا شد.

پس از این موضوع و اتمام دوره توانبخشی وی، کادر فنی با آگاهی نسبت به توانایی‌های فنی و تجربه رضا یزدانی، علاوه بر پیگیری  دقیق روند درمانی وی، برنامه‌های تمرینی مجزا و متناسبی نیز، از همان روز تا امروز برای یزدانی در نظر گرفته است.

در نهایت با بررسی نهایی وضعیت رضا یزدانی در جلسه مورخ ۱۳ مرداد ماه شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد، تاکید اعضای محترم شورای فنی و از سوی دیگر، رضایت نسبی کادر فنی  از وضعیت  جسمانی، تلاش و انگیزه بالای این قهرمان ملی کشور، در فاصله کوتاه باقی مانده تا المپیک، رضا یزدانی  به‌عنوان نماینده وزن  97 کیلوگرم کشتی  آزاد در این رقابت‌ها معرفی می‌شود.

در هرحال کادر فنی فارغ از نتیجه‌ای که فدراسیون  پزشکی ورزشی، بنا به وظیفه تخصصی خود، پس از تشکیل کمیته ویژه اعلام خواهد کرد، به رضا یزدانی اعتماد می‌کند. امیدواریم وی  با تمام وجود برای کسب افتخار در این رویداد بزرگ تلاش کند و با کسب بهترین نتایج، خاطرات تلخ مردم عزیزمان در این وزن در المپیک ۲۰۱۲ لندن به فراموشی سپرده شود.

در پایان بر ارزشمندی رفتار جوان آینده‌دار کشورمان امیرمحمدی، در ادای احترام به پیشکسوت خود در این وزن و درک شرایط خاص رضا یزدانی و همراهی برادرانه با وی، برای حضور در المپیک ارج می‌نهیم.

 

پاسخی بگذارید