تاریخ: ۷:۴۷ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۶
نام نویسنده: sobhan

آمار گل خوردن‌های سیدمهدی رحمتی در استقلال افت محسوس این دروازه‌بان را در بازی‌های گذشته نشان می‌دهد.آمار گل خوردن‌های سیدمهدی رحمتی در استقلال افت محسوس این دروازه‌بان را در بازی‌های گذشته نشان می‌دهد. به گزارش مازنداسپرت؛ افت محسوس مهدی رحمتی در حالی که بهترین دروازه بان ایران محسوب می شد از روزی شروع شد که خودش […]

8-بازی-و-دریافت-14-گل-خورده-رحمتی-نشانی-از-ستاره-ندارد

آمار گل خوردن‌های سیدمهدی رحمتی در استقلال افت محسوس این دروازه‌بان را در بازی‌های گذشته نشان می‌دهد.آمار گل خوردن‌های سیدمهدی رحمتی در استقلال افت محسوس این دروازه‌بان را در بازی‌های گذشته نشان می‌دهد.

به گزارش مازنداسپرت؛ افت محسوس مهدی رحمتی در حالی که بهترین دروازه بان ایران محسوب می شد از روزی شروع شد که خودش از قفس توری تیم ملی بیرون آمد. از همان روز به بعد آمارها افت محسوسی را نشان دادند و دیگر از آن «کلین شیت»‌های ویژه برای کاپیتان استقلال خبری نشد که نشد.

او در ۸ بازی اخیر خود برای این تیم، دو گل از صنعت نفت آبادان، ۲ گل از استقلال خوزستان، یک گل از ذوب‌آهن، یک گل از صبای قم، ۳ گل از تراکتورسازی، یک گل از سایپا و ۴ گل از پرسپولیس خورده و تنها یک کلین‌شیت مقابل فولاد ثبت کرده است.

رحمتی مقابل صنعت نفت آبادان تقریبا از دو حمله به سمت دروازه اش دو گل دریافت کرد. او در فینال حذفی هم شکست خورد و مصاف پنالتی ها را بدون حتی یک دفع توپ واگذار کرد.

به نظر می رسد پیش‌بینی‌ها از عملکرد دروازه‌بان استقلال درست از آب در نیامده است و افت کاپیتان استقلال همچنان ادامه دارد.

پاسخی بگذارید