تاریخ: ۱۹:۳۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۳
نام نویسنده: sobhan

مسابقات والیبال جایزه بزرگ سرداران و شهیدان سوادکوه برای انتخاب بازیکنان تیم زیراب برای حضور در لیگ یک کشور برگزار می‌شود.   به گزارش  مازند اسپرت ، جمشید خادمی ظهر امروز در جلسه بررسی برگزاری مسابقات والیبال سوادکوه با اشاره به اینکه دور مقدماتی مسابقات والیبال جایزه بزرگ سرداران و شهیدان سوادکوه دو یا سه […]

454545مسابقات والیبال جایزه بزرگ سرداران و شهیدان سوادکوه برای انتخاب بازیکنان تیم زیراب برای حضور در لیگ یک کشور برگزار می‌شود.

 

به گزارش  مازند اسپرت ، جمشید خادمی ظهر امروز در جلسه بررسی برگزاری مسابقات والیبال سوادکوه با اشاره به اینکه دور مقدماتی مسابقات والیبال جایزه بزرگ سرداران و شهیدان سوادکوه دو یا سه هفته قبل از ماه رمضان سال آینده و با توافق تیم‌ها برگزار خواهد شد، گفت: این مسابقات به صورت آزاد و با حضور تیم‌های مختلف برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه برآورد اولیه از حضور حداقل ۲۰ تیم حکایت می‌کند و جوایز تیم اول ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان، تیم دوم ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان و تیم سوم ۵ تا ۱۰ میلیون تومان برآورد می‌شود، افزود: رایزنی‌های اولیه با اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران، اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه، هیئت والیبال سوادکوه و استان انجام شده است.

خادمی به رایزنی‌های خود با مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران و رحمت نوریان و رضا عرب از مربیان تیم ملی اشاره و خاطرنشان کرد: جلسه‌ای با رئیس هیئت والیبال مازندران و آغاز اجرای این مسابقات انجام می‌شود.

مربی و بازیکن تیم والیبال سوادکوه با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات جایزه بزرگ والیبال جام سرداران و شهیدان سوادکوه به منظور انتخاب بازیکنان قدرتمند در تیم زیراب و حضور در لیگ یک والیبال کشور است، اظهار کرد: نزدیک به ۱۵ سال والیبال بازی می‌کنم و ۱۰ سال برای بانک ملی مازندران و کشور بازی کردم و در حال حاضر والیبال مازندران تک‌قطبی و در آمل خلاصه شده است و با حمایت مسئولان می‌توان از استعداد‌های شهر‌های دیگر هم استفاده کرد.

پاسخی بگذارید