تاریخ: ۷:۱۶ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۶
نام نویسنده: sobhan

یحیی گل محمدی با انتشار عکسی در اینستاگرامش پاسخ سعید آذری را دادیحیی گل محمدی با انتشار عکسی در اینستاگرامش پاسخ سعید آذری را داد  به گزارش  مازنداسپرت ؛ بحث و دعوای اینستاگرامی سعید آذری و یحیی گل محمدی کم کم به جاهای باریک رسیده است. پس از اینکه شب گذشته مدیرعامل ذوب آهن در […]

 به گزارش  مازنداسپرت ؛ بحث و دعوای اینستاگرامی سعید آذری و یحیی گل محمدی کم کم به جاهای باریک رسیده است. پس از اینکه شب گذشته مدیرعامل ذوب آهن در اینستاگرامش با انتشار پستی نوشته بود: «سال ها برای پیشرفت آدم ها تلاش صادقانه می کنی، پاشون می ایستی و نمیذاری آسیبی بهشون برسه ولی وقتی موفق میشن تازه نقاب از چهره اصلی اونا می افته و ماهیت اصلی خودشون را نمایان می کنن. تو ضرر نکردی، نباختی، بالاسری میدونه و خود اونا و کسایی که میخوان واقعا بدونن. پس ادامه بده به راهت، مواظب باش بی معرفتا اصول و فلسفه زندگیت رو ازت نگیرن، خوبی کن هرچند امروز خریدارش کمه …» یحیی گل محمدی هم با انتشار پستی پاسخ او را اینگونه داد: «بعضی ها تا دیروز به خاطر موندن در لیگ همدیگرو بغل می کردن و اشک میریختن ولی امروز وقتی قهرمانشون میکنی شاخ میشن!»


به نظر می رسد با این ماجراها دیگر داستان همکاری یحیی گل محمدی و ذوب آهن به پایان راه خود رسیده باشد. 
البته ساعتی بعد از انتشار پست و نقل این پست در خبرگزاری های مختلف یحیی این پست را از اینستاگرامش حذف کرد. نزدیکان به باگاه اعتقاد دارند دعوای بچگانه بین گل محمدی و آذری بزودی به پایان می رسد البته این دو خیلی از سدهای پشت سرشان را در این یکی ،دو روز ویران کرده اند.

پاسخی بگذارید