تاریخ: ۱۸:۵۲ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
نام نویسنده: sobhan

دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: من فکر نمی‌کردم که در آزادی بتوانیم استقلال را شکست بدهیم دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: من فکر نمی‌کردم که در آزادی بتوانیم استقلال را شکست بدهیم به گزارش مازنداسپرت ، حسن هوری پس از پیروزی دو بر یک تیم صنعت نفت مقابل استقلال اظهار داشت: باز […]

هوری-فکر-نمیکردم-مقابل-استقلال-پیروز-شویم

دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: من فکر نمی‌کردم که در آزادی بتوانیم استقلال را شکست بدهیم دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: من فکر نمی‌کردم که در آزادی بتوانیم استقلال را شکست بدهیم

به گزارش مازنداسپرت ، حسن هوری پس از پیروزی دو بر یک تیم صنعت نفت مقابل استقلال اظهار داشت: باز خوبی بود، به هر حال استقلال هم تیمی بزرگ با سرمربی بزرگی است. خدا را شکر با کمک خداوند توانستیم به پیروری برسیم، البته شانس هم با ما یار بود.

وی در مورد اینکه صنعت نفت اولین برد خود را پس از سال‌ها در لیگ برتر جشن گرفت، خاطرنشان کرد: بسیار خوشحالم که مردم آبادان را خوشحال کردیم، برای علی ‌آقای منصوریان و تمیش هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

دروازه‌بان صنعت نفت در مورد بی‌احترامی هواداران من تمرکزم روی تیمم بود و خدا را شکر می‌کنم که توانستیم پیروز میدان شویم. از هواداران هم تشکر می‌کنم که در ابتدای بازی ما را تشویق کردند.

هوری در مورد اینکه آیا فکر می‌کرده استقلال را در آزادی شکست بدهد، گفت: من فکر نمی‌کردم چنین نتیچه‌ای رقم بخورد، به هر حال روز خوبی برای ما بود و بازیکنان موبه‌مو دستورات کادر فنی را اجرا کردند.

دروازه‌بان صنعت نفت درمورد اینکه گفته می‌شود او چهل سالش است، خاطرنشان کرد: من ۳۲ سال سن دارم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار برنامه نود مبنی بر اینکه زمان زیادی است که بازی می‌کند و از کی فعالیت خود را در فوتبال آغاز کرده، گفت: واقعاً نمی‌دانم از چه زمانی فوتبالم را آغاز کرده‌ام، از عادل فردوسی‌پور بپرسید، او بهتر می‌داند، من در جوانان فولاد هم بازی کرده‌ام، اما زمان دقیق آن را نمی‌دانم.

پاسخی بگذارید