تاریخ: ۱۸:۴۷ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
نام نویسنده: sobhan

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: ما تا دقیقه ۸۵ عالی بازی کردیم اما به دلیل بی تجربگی کادر فنی و بازیکنان باختیم و باید قبول کنیم که بی تجربه بودیم که امتیاز دادیم. بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: ما تا دقیقه ۸۵ عالی بازی کردیم اما به دلیل بی تجربگی کادر فنی و بازیکنان باختیم و […]

کنعانیزادگان-به-دلیل-بی-تجربگی-کادر-فنی-و-بازیکنان-باختیم

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: ما تا دقیقه ۸۵ عالی بازی کردیم اما به دلیل بی تجربگی کادر فنی و بازیکنان باختیم و باید قبول کنیم که بی تجربه بودیم که امتیاز دادیم. بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: ما تا دقیقه ۸۵ عالی بازی کردیم اما به دلیل بی تجربگی کادر فنی و بازیکنان باختیم و باید قبول کنیم که بی تجربه بودیم که امتیاز دادیم.

به گزارش مازنداسپرت ؛  محمد حسین کنعانی زادگان درباره اینکه بعد از باخت استقلال خیلی ناراحت است گفت: معلوم است که ناراحت هستیم به هر حال شرمنده هواداران شدیم. روی کاوه رضایی خیلی راحت پنالتی نمی‌گیرند و دقیقه ۹۰ برای نفت آبادان پنالتی می‌گیرند.

وی درباره اینکه گفته می‌شود خط دفاع استقلال تا اینجا نمره قبولی نگرفته ادامه داد: نمی‌شود این طور گفت. وقتی یک تیم گل می‌زند همه در این گل سهیم هستند و وقتی یک تیم گل می‌خورد همه مقصرند.

مدافع استقلال درباره اعتراضش به داور اظهار داشت: من نمی‌گویم پنالتی نفتی ها اشتباه بود اما باید پنالتی روی بازیکن ما را هم می‌گرفتند. اگر آن پنالتی گرفته می‌شد ما دو بر صفر جلو می‌ افتادیم و می‌توانستیم سه چهار گل دیگر بزنیم اما واقعا شرمنده هواداران شدیم.

کنهانی زادگان در مورد مصدومیتش هم افزود در بازی با استقلال خوزستان زانویم خالی کرد اما به خاطر هواداران بازی کردم چرا که سهمیه که هیچ آنها انتظار قهرمانی از ما دارند. بعد از آن صحنه دوباره زانویم خالی کرد و بعد مشخص شد که حدود ۳۰-۴۰ درصد رباط پایم پاره شده است اما دکتر نوروی باید به ایران برگردد و ام آر آی جدید از زانویم بگیرم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود قبل از آمدنش به استقلال مصدوم بوده گفت این حرف خنده داری است هر بازیکنی که می‌خواهد به یک  تیم برود حتما تست پزشکی می‌دهد که مشخص شود سالم است یا نه و من هم مثل همه تست پزشکی دادم. فصل گذشته در سه جام همراه تیم ملی امید، تیم ملی بزرگسالان و امید بازی کردم اما این حرفها را الان می‌زنند. من به چشم زخم اعتقاد دارم و به خاطر انتقالم به استقلال این مسائل پیش آمد چرا که راه پیشرفت من در استقلال است و مطمئن باشید برمی‌گردم تا همه چیز را جبران کنم.

این بازیکن درباره اینکه هواداران از نتیجه بدست آمده بسیار ناراحت هستند ادامه داد: صد در صد به هواداران حق می‌دهم که ناراحت باشند. ما تا دقیقه ۸۵ عالی بازی کردیم اما به دلیل بی تجربگی کادر فنی و بازیکنان باختیم و باید قبول کنیم که بی تجربه بودیم که امتیاز دادیم.

پاسخی بگذارید