تاریخ: ۱۸:۴۵ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مدعی شد برای استفاده از مهاجمان تأثیرگذار تیمش در بازی مقابل استقلال برنامه داشته است به گزارش مازنداسپرت ؛ نادر دست‌نشان پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل استقلال در نشست خبری گفت: پیش‌بینی یک بازی سخت را می‌کردیم. استقلال تیمی بزرگ و در حد آسیاست و […]

دستنشان-برای-استفاده-از-نوروزی-و-جهانی-برنامه-داشتیم

  سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مدعی شد برای استفاده از مهاجمان تأثیرگذار تیمش در بازی مقابل استقلال برنامه داشته است

به گزارش مازنداسپرت ؛ نادر دست‌نشان پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل استقلال در نشست خبری گفت: پیش‌بینی یک بازی سخت را می‌کردیم. استقلال تیمی بزرگ و در حد آسیاست و این تیم بزرگ را بردیم، اما می‌گویم آنها بهتر از این خواهند شد.

بازیکنانم به خودباوری و اعتمادبه‌نفس رسیدند
وی ادامه داد: ما از این پیروزی خوشحالیم. بازیکنانم توانستند به خودباوری و اعتمادبه‌نفس برسند. آنها خودباوری‌شان را پس از صعود از لیگ دسته اول به‌دست آوردند، اما جوان‌های ما خودشان را برای حضور در لیگ برتر پیدا نکرده بودند که با این بازی به‌دست آوردند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: استقلالی‌ها در خانه بازی می‌کردند که این مسئله کار را برای ما سخت‌تر می‌کرد. در نیمه اول فکر می‌کنم توانستیم بازی را خوب کنترل کنیم، اما در نیمه دوم با شرایطی که ایجاد شد و گلی که خوردیم، ۱۰ دقیقه‌ای استقلال مسلط به توپ و میدان بود، اما بعد از آن توانستیم بهتر عمل کنیم.

برای استفاده از نوروزی و جهانی برنامه داشتیم
دست نشان تأکید کرد: برای استفاده از رضا نوروزی و میلاد جهانی برنامه داشتیم. در دقایق پایانی که احساس کردیم استقلال از لحاظ بدنی تحلیل رفته این دو بازیکن را به زمین آوردیم که به لطف خدا توانستیم با اینکه با یک گل عقب بودیم به پیروزی برسیم. به تیم استقلال و علیرضا منصوریان به‌خاطر سبک بازی رو به جلو و جوانمردانه تبریک می‌گویم که باعث شد فضا برای تیم ما مهیا شود تا بتوانیم بازی خود را ارائه دهیم.

مهاجمانم خود را ثابت کردند
وی در مورد عملکرد مهاجمان تیم صنعت نفت آبادان گفت: همان‌طور که گفتم برای استفاده از مهاجمان خود برنامه داشتیم و در دقایق مدنظر از آنها استفاده کردیم. ما مهاجمان خوبی داریم و به همه آنها افتخار می‌کنم که در مقابل چشمان این همه هوادار خود را ثابت کردند. این مهاجمان با اضافه شدن دیگر نفرات بهتر نیز می‌شوند.

نوروزی به شرایط ایده‌آل خود می‌رسد
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص شرط موجود در قرارداد رضا نوروزی مبنی بر اینکه اگر مصدوم شود، نیمی از قراردادش کسر می‌شود، اظهار داشت: از استیل‌آذین به این بازیکن علاقه داشتم. متأسفانه در ۲ سال گذشته نوروزی با مصدومیت درگیر بوده است و از شرایط آرمانی خود دور شده است. نوروزی بازیکن بزرگی است و قرارداد سفید با ما امضا کرده است و اگر شرطی در قرارداد او هست برای این است که این بازیکن روزبه‌روز بهتر شود. من مطمئنم این بازیکن در این فصل به شرایط ایده‌آل خود می‌رسد.

با داور صحبت خاصی نداشتم
دست‌نشان در مورد صحبت‌هایش با داور در جریان بازی گفت: با داور بازی صحبت خاصی نداشتم، اما اعتراضم به خاطر صحنه‌ای بود که قبل از اخطار به بازیکن کره‌ای ما داور خطا را روی این بازیکن ندید. من به کمک‌داور این صحنه را متذکر شدم.

لقب آسانسور ما و مردم آبادان را آزار می‌دهد
وی در مورد جایگاه صنعت نفت اظهار داشت: به‌دنبال این هستیم تا جایگاه خوب و در خور شأن مردم آبادان به‌دست آوریم. لقب آسانسور این تیم و مردم آبادان را آزار می‌دهد. زمانی که به صنعت نفت آمدم به مردم قول دادم این تیم را در لیگ برتر نگه دارم. قطعاً تیم صنعت نفت آبادان به پشتوانه این هواداران و بازیکنان در لیگ می‌ماند.

دلیل بازی ضعیف هافبک کره‌ای صنعت نفت؛‌ خط هافبک قوی استقلال
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد عملکرد هافبک کره‌ای تیمش و اینکه حتی نمی‌تواند از فاصله پنج متری پاس سالم بدهد، گفت: بازیکن کره‌ای ما بازیکن خوبی است و شاید به‌دلیل خط هافبک قوی استقلال نتوانست عملکرد خوبی را از خود نشان دهد. این بازیکن مقابل بازیکنان خوبی مثل بختیار رحمانی، امید ابراهیمی و کاوه رضایی بازی می‌کرد و تحت‌ِفشار بود.

دست‌نشان ادامه داد: این بازیکن قبل از فصل تمرینات مناسبی نداشته است و تازه به ایران آمده است. امیدواریم در آینده او بهتر شود.

از عملکرد هافبک کره‌ای تیمم رضایت دارم
وی در پاسخ به این پرسش که آیا در ایران هافبک‌هایی وجود نداشت که شما آنها را جذب کنید، گفت: هافبک‌های میانی ایران زیر ۸۰۰ میلیون قرارداد نمی‌بندند، اما سقف قرارداد در تیم ما ۴۵۰ یا نهایت ۵۰۰ میلیون است و رقم قرارداد دیگر بازیکنان زیر ۴۰۰ میلیون است. ما این بازیکن کره‌ای را با رقم بسیار مناسب جذب کرده‌ایم، اجازه بدهید زمان بگذرد و بعد در مورد این بازیکن قضاوت کنید. او اولین بازیکن کره‌ای است که در لیگ ایران بازی می‌کند، از عملکرد او تا به جای این کار رضایت دارم به علاوه اینکه او را با قیمت مناسب جذب کرده‌ایم.

پاسخی بگذارید