تاریخ: ۱۸:۳۸ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
نام نویسنده: sobhan

  امروز عصر قبل از دیدار استقلال و صنعت نفت اولین تیزر تبلیغاتی علی دایی پخش می‌شود. امروز عصر قبل از دیدار استقلال و صنعت نفت اولین تیزر تبلیغاتی علی دایی پخش می‌شود.  به گزارش مازنداسپرت ؛ به گفته عليرضا بابايي مدير عامل گروه تبليغاتي ايده ايستا و مشاور تبليغات علي دايي از امروز قرار است […]

 

امروز عصر قبل از دیدار استقلال و صنعت نفت اولین تیزر تبلیغاتی علی دایی پخش می‌شود. امروز عصر قبل از دیدار استقلال و صنعت نفت اولین تیزر تبلیغاتی علی دایی پخش می‌شود.

 به گزارش مازنداسپرت ؛ به گفته عليرضا بابايي مدير عامل گروه تبليغاتي ايده ايستا و مشاور تبليغات علي دايي از امروز قرار است تيزر علي دايي كه قبلا بيلبوردهاي آن در سطح شهر با طراحي جالبي به معرفي مجتمع اداری الماس كریمخان پرداخته است براي اولين بار از شبكه سه سيما پخش شود.

مشاور تبليغات علي دايي افزود: دور اول پخش تيزرهاي تبليغاتي از فردا قبل از بازي پرسپوليس و شنبه قبل از اخبار ۲۰:۳۰ در شبكه دو مي توانيد شاهد هنر نمايي افتخار فوتبال ايران در عرصه و صنعت تبليغات باشيد.
وي در خصوص چگونگي حضور دايي در اين تيزر و مبلغ قرار داد وي گفت : قطعا در اين چند سال حجم زيادي از كمپاني ها و برند ها و مجموعه ها و شركت ها براي سفير برند شدن و يا همكاري تبليغاتي با علي دايي مراجعه و مذاكره كردند كه با توجه به در نظر گرفته شدن موارد بسياري مثل موضوع و ماهيت محصول و يا رقم ميزان قرار داد اين توافق صورت نمي گرفت. چرا كه مي بايستي اصول تبليغاتي براي شخصيت كاملا لحاظ و سنجيده شود و شان چهره اي بين المللي مثل علي دايي در نظر گرفته شود.
وي با امتناع از اعلام رقم توافقي تبليغاتي علي دايي با مجتمع اداري گفت: علي دايي به راحتي سفير و يا رول مدل تبليغاتي هر محصول و مجموعه اي نمي شود و قطعا با تيم هاي كارشناسي مختلف و با وسواس خاصي پيشنهادات را بررسي مي كنيم و بايد بگویم نوع همكاري ايشان با اين پروژه كمي متفاوت به يك پروژه صرفا تبليغاتي است و به نوعي مشاركتي است. دايي در اين مجموعه شريك است و به نوعي محصول خود را تبليغ مي كند و نبايد وي را صرفا سفير يا چهره تبليغاتي

پاسخی بگذارید