تاریخ: ۱۷:۵۹ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: شکست مقابل سایپا را بر گردن می‌گیرم.   به گزارش مازند اسپرت؛ فرهاد کاظمی پس از شکست دو بر صفر به سیاه جامگان مقابل سایپا اظهار داشت: مسئولیت این شکست را بر گردن می‌گیرم. بازیکنان ما به زمان نیاز دارند تا به شرایط ایده آل برسند و بتوانند عملکرد خوبی […]

 

خبرگزاری فارس: کاظمی: مسئولیت شکست را بر گردن می‌گیرم/ در صورت دریافت ۱۰ گل هم کادر فنی گلر را انتخاب می‌کند

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: شکست مقابل سایپا را بر گردن می‌گیرم.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ فرهاد کاظمی پس از شکست دو بر صفر به سیاه جامگان مقابل سایپا اظهار داشت: مسئولیت این شکست را بر گردن می‌گیرم. بازیکنان ما به زمان نیاز دارند تا به شرایط ایده آل برسند و بتوانند عملکرد خوبی را در زمین داشته باشند. ما تغییراتی داشتیم در این دیدار مجبور شدیم از بازیکنان جوانمان استفاده کنیم.

وی در مورد عملکرد داور یادآور شد: به غیر از صحنه‌ای که علی عسگری در محوطه جریمه حریف سرنگون شد در سایر صحنه‌ها عملکرد داور خوب بود و از آنها رضایت دارم.

سرمربی سیاه جامگان در مورد گلر خارجی تیمش یادآور شد: با توجه به اینکه او تازه به تیم ملحق شده زمان می‌برد که به آمادگی ایده‌ال برسد او اگر ۱۰ گل هم در بازی می‌خورد باز هم گلر اصلی را کادر فنی انتخاب می‌کرد.

کاظمی تاکید کرد: امیدوارم که ما در تعطیلات لیگ بتوانیم به هماهنگی لازم دست پیدا کنیم و در ادامه لیگ شرایط بهتری را داشته باشیم./فارس

پاسخی بگذارید