تاریخ: ۱۵:۲۹ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۴
نام نویسنده: sobhan

  مربی ملی پوش المپیکی تنیس روی میز بانوان کشورمان بامداد امروز راهی ریو شد.   به گزارش مازند اسپرت؛ و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز و پس از کش و فوس های فراوان، سیما لیموچی سرمربی تیم ملی بانوان و فاطمه کیوانی نایب رییس بانوان فدراسیون ساعت ۴٫۵۵  بامداد امروز […]

 

خبرگزاری فارس: مربی ندا شهسواری راهی برزیل شد

مربی ملی پوش المپیکی تنیس روی میز بانوان کشورمان بامداد امروز راهی ریو شد.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز و پس از کش و فوس های فراوان، سیما لیموچی سرمربی تیم ملی بانوان و فاطمه کیوانی نایب رییس بانوان فدراسیون ساعت ۴٫۵۵  بامداد امروز پنج شنبه از مسیر دبی عازم سائوپولو و سپس ریو شدند تا با حضور در کشور برزیل، قوت قلبی برای ندا شهسواری و دیگر اعضای کاروان تنیس روی میز کشورمان باشند.

این دو بانوی پینگ پنگی که با تلاش‌های رباب شهریان معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان و در راستای اعزام نواب رییس فدراسیون‌هایی که کسب سهمیه کرده اند و درخواست اولیه مهرداد علیقارداشی رئیس فدراسیون چند هفته ای بود در حال آماده شدن شرایط برای عزیمت به ریو بودند حالا با حضورشان در برزیل، کاروان مردان و زنان تنیس روی میز کشورمان را در عدد سه برابر می‌کنند.

در حال حاضر نوشاد و نیما عالمیان به همراه جمیل لطف الله نسبی در ریو بسر می برند و ندا شهسواری هم چشم انتظار ورود سیما لیموچی و فاطمه کیوانی می باشد تا از این منظر کمبودی حس نکند.

پاسخی بگذارید