تاریخ: ۱۵:۲۶ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۴
نام نویسنده: sobhan

  تیم فوتبال الاهلی به همراه دو بازیکن ایرانی خود دیدار افتتاحیه لیگ ستارگان قطر در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ را انجام می‌دهد.   به گزارش مازند اسپرت؛ پرونده فصل جدید ۲۰۱۶-۲۰۱۷ رقابت‌های لیگ ستارگان قطر پنجشنبه(۲۵ شهریور) با برگزاری دو دیدار باز خواهد شد. بر همین اساس در اولین روز از هفته اول لیگ ستارگان، دو دیدار برگزار […]

 

خبرگزاری فارس: یاران جباری و منتظری آغازگر فصل جدید/تیم پولادی مقابل مدافع عنوان قهرمانی

تیم فوتبال الاهلی به همراه دو بازیکن ایرانی خود دیدار افتتاحیه لیگ ستارگان قطر در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ را انجام می‌دهد.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ پرونده فصل جدید ۲۰۱۶-۲۰۱۷ رقابت‌های لیگ ستارگان قطر پنجشنبه(۲۵ شهریور) با برگزاری دو دیدار باز خواهد شد.

بر همین اساس در اولین روز از هفته اول لیگ ستارگان، دو دیدار برگزار می شود که در اولین دیدار مجتبی جباری و پژمان منتظری دو بازیکن ایرانی که در این فصل برای تیم الاهلی بازی می‌کنند مقابل تیم الغرافه قرار می‌گیرند و در دومین دیدار تیم العربی که اشکان دژاگه هافبک‌ملی‌ پوش کشورمان را در ترکیب خود دارد به مصاف تیم السیلیه می‌رود.

در ادامه جمعه(۲۶شهریور) در دومین روز از هفته اول لیگ ستارگان قطر در یکی از دیدارها تیم السد که در این فصل مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی‌پوش کشورمان را در ترکیب خود دارد به مصاف تیم الخریطیات خواهد رفت.

در سومین روز از هفته اول لیگ ستارگان قطر در دیدار اول تیم الشحانیه که مهرداد پولادی را در ترکیب خود دارد به مصاف تیم الریان مدافع عنوان قهرمانی می‌رود.

لیگ ستارگان قطر بدلیل حضور فوتبالیست های ایرانی  برای فوتبال دوستان از اهمیت بالایی برخوردار است. بازیکنان ایرانی که در این فصل در لیگ ستارگان قطر حضور دارند به تفکیک تیمشان عبارتند از:

العربی: اشکان دژاگه

الأهلی: مجتبی جباری، پژمان منتظری

السد: مرتضی پورعلی گنجی

الشحانیه: مهرداد پولادی

جدول بازی های هفته اول لیگ ستارگان قطر ۲۰۱۶-۲۰۱۷به وقت محلی به شرح زیر است:

پنجشنبه(۲۵شهریور)

دیدار اول: الاهلی-الغرافه    ساعت: ۱۸:۰۰

دیدار دوم: السیلیه-العربی    ساعت: ۲۰:۱۰

جمعه(۲۶شهریور)

دیدار اول: ام‌صلال-الخور     ساعت: ۱۸:۰۰

دیدار دوم: السد-الخریطیات   ساعت: ۲۰:۱۰

شنبه(۲۷شهریور)

دیدار اول: الریان-الشحانیه  ساعت ۱۸:۰۰      

دیداردوم: لخویا-المعیذر      ساعت: ۲۰:۱۰

یکشنبه(۲۸شهریور)

الجیش-الوکره                ساعت ۱۸:۰۰

/فارس

پاسخی بگذارید