تاریخ: ۱۵:۲۱ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۴
نام نویسنده: sobhan

  هواداران تیم فوتبال روستوف پس از دیدار برگشت مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا از سوی هواداران اندرلخت مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. به گزارش مازند اسپرت؛تیم فوتبال روستوف روسیه شب گذشته به همراه آزمون و عزت اللهی موفق شد در بازی برگشت دور سوم مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا مقابل اندرلخت بلژیک به پیروزی […]

 

خبرگزاری فارس: ضرب و شتم هواداران تیم آزمون و عزت اللهی بوسیله هواداران اندرلخت

هواداران تیم فوتبال روستوف پس از دیدار برگشت مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا از سوی هواداران اندرلخت مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

به گزارش مازند اسپرت؛تیم فوتبال روستوف روسیه شب گذشته به همراه آزمون و عزت اللهی موفق شد در بازی برگشت دور سوم مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا مقابل اندرلخت بلژیک به پیروزی برسد و مجوز حضور در دور چهارم این رقابت‌ها را کسب کند.

پس از این صعود تاریخی هواداران روستوف که با خوشحالی در حال ترک ورزشگاه خانگی اندرلخت بودند از سوی هواداران این تیم بلژیکی مورد حمله واقع قرار گرفتند.

نیکولاس یکی از هواداران روستوف در مصاحبه با سایت DonNews روسیه این اتفاق را شرح داد و گفت: ما پس از پیروزی شیرین در بیرون از ورزشگاه منتظر اتوبوسمان بودیم که یک دفعه هواداران اندرلخت به ما حمله کردند و ما را مورد ضرب و شتم قرار دادند. خوشبختانه کسی جراحت جدی پیدا نکرد ولی پلیس پس از این ماجرا یکی از هواداران اندرلخت را دستگیر کرد ولی به راحتی بعد از دوساعت بازداشت رها کرد. این مهمان نوازی اروپایی‌ها با ما بود!/فارس

پاسخی بگذارید