تاریخ: ۱۵:۱۹ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۴
نام نویسنده: sobhan

با تصمیم کمیته بین المللی المپیک پنج رشته ورزشی از جمله کاراته به بازی های المپیک اضافه شد.   به گزارش مازند اسپرت؛ سیدحسن طباطبایی سرپرست فدراسیون کاراته کشورمان در پیامی ورود رشته ورزشی کاراته به بازیهای المپیک ٢٠٢٠ توکیو را تبریک گفت. در متن پیام طباطبایی آمده است: سرانجام انتظارها به پایان رسید و رشته […]

خبرگزاری فارس: طباطبایی: چند مدال خوشرنگ کاراته به سبد مدال‌های المپیکی ایران اضافه خواهد شد

با تصمیم کمیته بین المللی المپیک پنج رشته ورزشی از جمله کاراته به بازی های المپیک اضافه شد.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ سیدحسن طباطبایی سرپرست فدراسیون کاراته کشورمان در پیامی ورود رشته ورزشی کاراته به بازیهای المپیک ٢٠٢٠ توکیو را تبریک گفت.

در متن پیام طباطبایی آمده است: سرانجام انتظارها به پایان رسید و رشته ورزشی مهیج و پرطرفدار کاراته مجوز حضور در بازی های المپیک را کسب کرد.

مسلما این اتفاق میمون نه تنها برای خانواده بزرگ کاراته بلکه برای جامعه ورزش ایران خجسته است زیرا بدون تردید نویدبخش موفقیت های بیشتر در بازی های المپیک خواهد بود.

امید می رود با توجه به ظرفیت های بالای کاراته ایران، تمام اعضای این خانواده بزرگ دست در دست یکدیگر دهند و از همین امروز با یک برنامه اصولی و مدون بر تقویت نقاط قوت و برطرف نمودن نقاط ضعف همت بورزند.

مسلما در این مسیر حمایت های همیشگی وزارت ورزش و جوانان به ویژه شخص دکتر گودرزی مقام عالی وزارت از رشته کاراته موجب می شود مسیر رو به جلو را با سرعت بیشتری طی نمود تا به یاری خدا از المپیک بعدی چند مدال خوش رنگ به سبد مدال های ورزش جمهوری اسلامی ایران در بازی های المپیک اضافه شود./فارس

پاسخی بگذارید