تاریخ: ۷:۴۲ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۴
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت؛ در ادامه‌ی ناراحتی ورزشکاران، هنرمندان و … از بی‌احترامی به اشخاص در فضای مجازی این بار مهرداد میناوند پیرامون این موضوع واکنش نشان داد و در پیامی نوشت: «واقعا چرا ماها بعد از گذشت سال‌ها که صفحات مجازی که فلسفه ایجادش نزدیک کردن انسان‌ها به یکدیگر در دنیایی که آدم‌ها بخاطر […]

به گزارش مازند اسپرت؛ در ادامه‌ی ناراحتی ورزشکاران، هنرمندان و … از بی‌احترامی به اشخاص در فضای مجازی این بار مهرداد میناوند پیرامون این موضوع واکنش نشان داد و در پیامی نوشت:

«واقعا چرا ماها بعد از گذشت سال‌ها که صفحات مجازی که فلسفه ایجادش نزدیک کردن انسان‌ها به یکدیگر در دنیایی که آدم‌ها بخاطر درگیری‌های زندگی از هم فاصله گرفتن بوده هنوز فرهنگ استفاده سازنده از آنها را یاد نگرفتیم و از این تکنولوژی نوپا فقط و فقط بدنبال قضاوت کردن یکدیگر و متاسفانه بعضا بدنبال عقده‌گشایی و تسویه حساب شخصی هستیم. تا کی توهین تا کجا تخریب شخصیت یکدیگر تا کی ویران کردن فرهنگ و تا کجا پایمال کردن حقوق شخصی افراد. بخدا شرایطی پیش آمده که بسیاری از بزرگان ورزش و هنر و سیاست و … مملکت که دوست دارند با هواداران خودشون در ارتباط باشن و با اونها بطور مجازی معاشرت داسته باشند، بخاطر اعمال و رفتار و گفتار و نوشتار نامناسب بعضی از دوستان کم معرفت عطای این ارتباط رو به لقایش بخشیدن و در برابر دوستداران واقعیشون شرمنده شدن و متاسفانه و متاسفانه و متاسفانه این نوع طرز برخورد در صفحات ورزشکاران و ورزش دوستان بیش از صفحات دیگر در حال انجام است. فضایی که باید الگوی پهلوانی و جوانمردی باشد. امیدوارم اینجانب مهرداد میناوند که خاک پای هواداران واقعی فوتبال‌دوست و فهیم بوده هستم و خواهم بود و همیشه با حفظ احترام تیم رقیب و هوادارانش حمایت منطقی و جانانه ای را بر حسب وظیفه از تیم محبوبم داشته‌ام بخاطر برخی برخوردها و برداشت‌های عزیزانم که خود را حامی تیم محبوب پرسپولیس می‌دانند مجبور به ترک فضای مجازی شخصی خود نشوم. لطفا و خواهشا بیاییم و همدیگر را بی‌جهت قضاوت نکنیم. نمونه بارز این مشکل همین پست آخری که بنده یک نظر کاملا شخصی و غیر ورزشی رو خدمت عزیزان بیان داشتم و هنوز جوهر نوشتم خشک نشده بود که متاسفانه بعضی از هواداران تیم محبوبم بدون درک مطلب بلافاصله آنها را به بحث رامین رضائیان ربط داده و یک طرفه حکم هم صادر کردند. یعنی به واقع ماها هیچ حقی نداریم در صفحه شخصی که نوعی حریم شخصی زندگیمون محسوب می‌شود احساس امنیت داشته باشیم.»

پاسخی بگذارید