تاریخ: ۷:۳۸ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۴
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت؛ پدرو هنریکه مهاجم برزیلی سپاهان اصفهان که یکی از خریدهای ویسی در سفر به برزیل بود، با مصدومیت در بازی‌های تدارکاتی پیش فصل فرصت حضور در میدان در دو بازی گذشته را از دست داد. بعد از گذشت دو هفته از مسابقات لیگ برتر،  دکتر رشادی پزشک تیم سپاهان وضعیت این […]

به گزارش مازند اسپرت؛ پدرو هنریکه مهاجم برزیلی سپاهان اصفهان که یکی از خریدهای ویسی در سفر به برزیل بود، با مصدومیت در بازی‌های تدارکاتی پیش فصل فرصت حضور در میدان در دو بازی گذشته را از دست داد.

بعد از گذشت دو هفته از مسابقات لیگ برتر،  دکتر رشادی پزشک تیم سپاهان وضعیت این بازیکن برای حضور در هفته سوم را مناسب ارزیابی کرده و این بازیکن در کنار سایر بازیکنان تمرینات خود را از سر گرفته است.

تیم سپاهان در دو بازی گذشته تنها یک گل به ثمر رسانده که از روی نقطه پنالتی بوده است. ویسی در دو بازی ابتدایی سپاهان، به دلیل مصدومیت مهاجم اصلی خود مجبور به استفاده از مهرداد محمدی در پست غیرتخصصی شد.

 باید ببینیم پدرو هنریکه که در تیم های قبلی خود عملکرد خوبی را به نمایش گذاشته است، می تواند مشکل سپاهان در خط حمله را برطرف کند یا خیر.

پاسخی بگذارید