تاریخ: ۵:۱۹ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۴
نام نویسنده: sobhan

  به گزارش مازند اسپرت؛جزئیات اولین جلسه رامین رضاییان با مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از بازگشت از ترکیه مشخص شد. به گزارش وبسایت نود، رامین رضاییان که پس از امضای قرارداد با باشگاه ریزه اسپور ترکیه وارد ایران شده انتظار داشت جلسه ای را با علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس برگزار کند اما موفق به […]

 

اختصاصی-پرسپولیس-پیشنهاد-تمدید-سه-ساله-قرارداد-به-رامین-رضاییان-داد

به گزارش مازند اسپرت؛جزئیات اولین جلسه رامین رضاییان با مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از بازگشت از ترکیه مشخص شد.

به گزارش وبسایت نود، رامین رضاییان که پس از امضای قرارداد با باشگاه ریزه اسپور ترکیه وارد ایران شده انتظار داشت جلسه ای را با علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس برگزار کند اما موفق به انجام آن نشد و به دیدار ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه رفت.

ترکاشوند در این جلسه مسائلی را مطرح کرده که باب میل رامین رضاییان نبوده و به همین دلیل قرار شده جلسه بعدی بین رضاییان و طاهری برگزار شود.

براساس اطلاع خبرنگار سایت برنامه نود باشگاه پرسپولیس به رامین رضاییان پیشنهاد داده سه سال قراردادش را تمدید کند تا بتواند به تیم برگردد.

در کنار آن علی اکبر طاهری در مصاحبه خود عنوان کرده ما برای رضاییان جا نداریم مگر اینکه یک بازیکن را از لیست خارج کنیم. از طرفی مباحث حقوقی و تخلفات رضاییان توسط طاهری مطرح شده و این مسائل به این دلیل مطرح می شود که رضاییان نتواند به تیم دیگری برود و بداند که اگر به تیم دیگری برود باشگاه پرسپولیس شکایت می کند.

رضاییان تحت فشار قرار گرفته تا قراردادش را سه ساله تمدید کند و این مساله از سوی ترکاشوند به او مطرح شده و به همین خاطر رضاییان اعلام کرده «من اشتباه کردم اما نباید طوری برخورد شود که انگار می خواهند اعدامم کنند. من پشیمانیم اما انتظار دارم باشگاه هم با من همکاری کند.»

به همین خاطر قرار است جلسه مجدد فردا بین دو طرف برگزار شود و اگر این اتفاق میسر نشد جلسه با رضاییان شنبه برگزار می شود./.۹۰

پاسخی بگذارید