تاریخ: ۲۳:۰۴ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۳
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت؛ در یکی از بازی‌های دور دوم مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا تیم روستوف که در بازی رفت با نتیجه ۲ بر ۲ متوقف شده بود از ساعت ۲۳:۱۵ چهارشنبه شب به مصاف اندرلخت بلژیک رفت که سردار آزمون جزء ۱۱ بازیکن اصلی تیم روسی بود و سعید عزت‌اللهی با وجود گلزنی در […]

به گزارش مازند اسپرت؛ در یکی از بازی‌های دور دوم مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا تیم روستوف که در بازی رفت با نتیجه ۲ بر ۲ متوقف شده بود از ساعت ۲۳:۱۵ چهارشنبه شب به مصاف اندرلخت بلژیک رفت که سردار آزمون جزء ۱۱ بازیکن اصلی تیم روسی بود و سعید عزت‌اللهی با وجود گلزنی در مسابقه قبل، روی نیمکت قرار داشت.

اندرلخت که نتیجه بسیار خوبی در روسیه گرفته بود و سودای صعود به مرحله بعد را در حضور تماشاگرانش داشت در دقیقه ۲۸ توسط کریستین نوبوا دروازه‌اش را باز شده دید و تلاشش تا پایان نیمه اول برای به تساوی کشاندن مسابقه بی‌ثمر بود.

دو دقیقه از نیمه دوم نگذشته بود که سردار آزمون توانست روی یک فرار عالی و ضربه پای چپ به زیبایی گل دوم روستوف را بزند و تیمش را در آستانه حضور در جمع بزرگان فوتبال اروپا قرار دهد.
 

آزمون در دقیقه ۵۷ جای خود را به پولوز داد تا تیمش برای حفظ نتیجه سیستمی تدافعی‌تر داشته باشد و بتواند در زمین اندرلخت به پیروزی برسد.

عزت‌اللهی هم از دقیقه ۷۴ با بوخارو تعویض شد تا خط میانی روستوف را محکم‌تر کند؛ او دقیقه ۷۸ از داور کارت زرد گرفت و نمایش جنگنده‌ای در ترکیب تیم بردی‌اُف داشت.

اندرلخت تا پایان مسابقه نتوانست کاری از پیش ببرد و نتیجه را جبران کند تا روستوف با درخشش مهاجم ایرانیِ خود در بروکسل بلژیک به پیروزی ۲ بر صفر برسد و یک قدم دیگر به حضور در جمع ۳۲ تیم لیگ قهرمانان اروپا نزدیک شود.

 

پاسخی بگذارید