تاریخ: ۱۱:۱۲ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
نام نویسنده: sobhan

سید کامران مرتضوی خلیلی بازیکن دورگه ایرانی – آمریکائی تیم فوتبال خونه به خونه مازندران از این باشگاه خداحافظی کرد به گزارش  مازنداسپرت ؛ سید کامران مرتضوی خلیلی پس از عقد قرارداد با باشگاه خونه به خونه در اردوی آماده سازی این تیم در جزیره کیش و تمرینات بدنسازی خونه به خونه حضوری مستمر داشت […]

photo 2016 08 02 15 38 43سید کامران مرتضوی خلیلی بازیکن دورگه ایرانی – آمریکائی تیم فوتبال خونه به خونه مازندران از این باشگاه خداحافظی کرد

به گزارش  مازنداسپرت ؛ سید کامران مرتضوی خلیلی پس از عقد قرارداد با باشگاه خونه به خونه در اردوی آماده سازی این تیم در جزیره کیش و تمرینات بدنسازی خونه به خونه حضوری مستمر داشت و عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشته بود ولی به دلیل نداشتن کارت پایان خدمت مجبور شد دوباره راهی آمریکا شود.

لذا این بازیکن جوان عصر دیروز دوشنبه در دفتر باشگاه خونه به خونه مازندران ضمن فسخ قراردادش، از قاسم حسن زاده و سایر ارکان این باشگاه بابت محبتی که در این مدت نسبت به وی روا داشتند تشکر و قدردانی کرد.

این بازیکن با ارسال نامه ای سرگشاده برای رسانه ها اینگونه از فوتبال ایران خداحافظی کرد:

با سلام و عرض ادب به تمامى دست اندركاران شريف باشگاه خونه به خونه

از آنجايى كه مدتى مزاحمت براى عزيزانم فراهم كردم عذر مى طلبم، اگر حركتى يا جسارتى از طرف حقير انجام شده اميد است مرا ببخشيد.

من ابتدا از عزيز دلمان جناب آقاى عليرضا مرزبان مربى اين باشگاه كمال تشكر را دارم و از برادران عزيزمان جناب آقايان مهرداد ميناوند و على اميرى و تمامى عزيزان و بازيكنان و همچنين ليدرها و تماشاگران و مردم عزيز امير كلا و بابل كه مرا در اين مسير محبت و يارى نموده اند قدردانى مى نمايم.

همچنین جا دارد از مؤسس اين باشگاه برادران حسن زاده علی الخصوص آقای قاسم حسن زاده بابت لطف و محبتی که در این مدت نسبت به بنده ارزانی داشتند، نهايت قدردانى و تشكر را داشته باشم و از آنجايى كه متأسفانه نتوانسته ام به علت نداشتن پايان خدمت سربازى باقى بمانم اميد است در اينده اي نزديك با توجه به برطرف شدن مشكل بار ديگر در جمع شما عزيزان حضور پيدا كنم.

سيد كامران مرتضوى خليلى

گفتنی است، صحبت هایی مبنی بر حل مشکلات خدمت سربازی بازیکن دورگه شنیده می شود که در صورت تصویب این قانون و یا خرید خدمت سربازی توسط این بازیکنان، شاید حضور تعداد زیادی از بازیکنان دورگه را در فوتبال ایران شاهد باشیم

پاسخی بگذارید