تاریخ: ۸:۱۷ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: پس از پایان هفته دوم رقابتهای لیگ برتر فوتسال، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی اعلام می شود.   به گزارش مازنداسپرت ؛ و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با اعلام کمیته فوتسال، دور جدید تمرینات تیم ملی فوتسال آقایان از روز شنبه ۱۶ مرداد ماه شروع می شود.ملی […]

 

خبرگزاری فارس: اسامی ملی‌پوشان فوتسال پس از هفته دوم لیگ برتر اعلام می‌شود

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: پس از پایان هفته دوم رقابتهای لیگ برتر فوتسال، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی اعلام می شود.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با اعلام کمیته فوتسال، دور جدید تمرینات تیم ملی فوتسال آقایان از روز شنبه ۱۶ مرداد ماه شروع می شود.
ملی پوشان به مدت دو روز در کمپ تیم های ملی زیر نظر کادر فنی تیم ملی فوتسال، تمرینات خود را جهت حضور در تورنمنت چهارجانبه تایلند آغاز می کنند.
تورنمنت ۴ جانبه تایلند از ۳۰ مرداد ماه تا ۲ شهریورماه با حضور تیمهای تایلند، ایران، ژاپن و قرقیزستان برگزار می شود.
محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال در خصوص شرایط تیم اظهار داشت: هفته دوم بازیهای لیگ برتر روز ۱۵ مرداد ماه برگزار می شود و پس از پایان این مسابقات، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو را اعلام خواهیم کرد. 
وی افزود: از روز شنبه ۱۶ مرداد ماه بازیکنان دعوت شده به مدت دو روز تمرینات هماهنگی و آماده سازی خود را برگزار می کنند و سپس در اختیار تیم های خود قرار دارند تا در بازیهای لیگ برتر حضور داشته باشند و در نهایت اواخر مرداد ماه ۱۶ نفر نهایی به تورنمنت چهارجانبه تایلند اعزام شوند.
سرمربی تیم ملی در خصوص اینکه تورنمنت تایلند به آمادگی و هماهنگی هر چه بیشتر بازیکنان کمک بسزایی می کند، گفت: قصدمان از بازی های تدارکاتی و شرکت در تورنمنت چهارجانبه این است که بازیکنان را تحت فشار و در شرایط بازی قرار دهیم. هر چقدر بازی تدارکاتی بیشتری داشته باشیم، بازیکنان آماده تر می شوند. ضمن اینکه کادر فنی به نقاط ضعف و قوت تیم پی می برد.
وی افزود: قرار بود تا در تورنمنت چین نیز حضور داشته باشیم اما با توجه به اینکه تیم های خوبی در این تورنمنت حضور ندارند، به این کشور سفر نمی کنیم و ترجیحمان این است تا در اردوی تدارکاتی و پیش از بازی برابر ازبکستان (که در اوایل شهریورماه و در مشهد برگزار می شود)، روی نقاط ضعف و قوت تیم کار کنیم.
ناظم الشریعهگفت: بازیکنان جوان و با تجربه در کنار یکدیگر با انگیزه بالا تلاش می کنند و ما نیز از هیچ تلاشی برای موفقیت تیم ملی دریغ نمی کنیم./فارس

پاسخی بگذارید