تاریخ: ۸:۱۶ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
نام نویسنده: sobhan

  تیم ملی نوجوانان ایران در تورنمنت جام ریاست جمهوری قزاقستان با تیم‌های آذربایجان، روسیه و تاجیکستان همگروه شد.   به گزارش مازنداسپرت ؛ و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حسین مرادی درباره اردوی آماده سازی یزد گفت: این اردو به میزبانی اداره کل ورزش جوانان استان یزد برگزار شد و کمپ تمرینی که در اختیار […]

 

خبرگزاری فارس: حریفان تیم ملی نوجوانان در تورنمنت جام ریاست جمهوری قزاقستان مشخص شدند

تیم ملی نوجوانان ایران در تورنمنت جام ریاست جمهوری قزاقستان با تیم‌های آذربایجان، روسیه و تاجیکستان همگروه شد.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حسین مرادی درباره اردوی آماده سازی یزد گفت: این اردو به میزبانی اداره کل ورزش جوانان استان یزد برگزار شد و کمپ تمرینی که در اختیار داشتم از امکانات خوبی برخوردار بود و با برگزاری اردو در رامسر و یزد توانستیم فضای متفاوتی را برای بازیکنان ایجاد کنیم.
وی در ادامه اظهار داشت: در این اردو دو بازی دوستانه با تیم های امید پدیده سپاهان و فولاد مبارکه بافق انجام دادیم و به تمام بازیکنان در این دو دیدار فرصت بازی دادیم تا بتوانند به هماهنگی های لازم برسند. 
سرپرست تیم ملی نوجوانان در خصوص تورنمنت جام ریاست جمهوری قزاقستان گفت: این بازیها از ۱۷ تا ۲۳ مردادماه با حضور تیم های آلبانی، قزاقستان، تیم آکادمی کروزیلو برزیل، قرقیزستان، آذربایجان، ایران، روسیه و تاجیکستان در دو گروه چهار تیمی برگزار می شود و ما با تیم های آذربایجان، روسیه و تاجیکستان همگروه شدیم. ملی پوشان نوجوان در اولین دیدار از این تورنمنت روز دوشنبه ۱۸ مردادماه به مصاف تیم آذربایجان می روند. 
مرادی در پایان گفت: بازیکنان از روز گذشته (۱۱ مرداد) پس از اردوی یزد در استراحت بسر می برند و از روز جمعه ۱۵ مردادماه جهت اعزام به قزاقستان وارد اردو می شوند./فارس

پاسخی بگذارید