تاریخ: ۶:۰۰ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
نام نویسنده: sobhan

  عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در بازی با فولاد یک اشتباه کردیم و ۲ امتیاز از دست دادیم.   به گزارش مازنداسپرت ؛ محمد زادمهر در گفت‌وگو ییدر مورد تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان گفت: ما باید این بازی را می‌بردیم فولاد برای نباختن آمده بود با وجود احترامی که برای حریف قائل […]

 

خبرگزاری فارس: زادمهر: پرسپولیس با یک اشتباه ۲ امتیاز از دست داد/ بازگشت رضاییان به سادگی نخواهد بود

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در بازی با فولاد یک اشتباه کردیم و ۲ امتیاز از دست دادیم.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ محمد زادمهر در گفت‌وگو ییدر مورد تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان گفت: ما باید این بازی را می‌بردیم فولاد برای نباختن آمده بود با وجود احترامی که برای حریف قائل هستم باید بگویم چندین فرصت گلزنی را از دست دادیم چند موقعیت خوب سرزنی را هم نتوانستیم گل کنیم در حالی که با یک اشتباه دروازه پرسپولیس باز شد و گل خوردیم. از پرسپولیس انتظار می‌رفت که در ورزشگاه پر از تماشاگر آزادی برنده شود.

وی با اشاره به نحوه قضاوت داور گفت: آن صحنه به نظر گل می‌رسید هرچند تشخیص آن خیلی سخت بود و در حرکت آهسته چند بار تلویزیون این صحنه را نشان داد. با این حال انتظار داشتیم پرسپولیس در هفته دوم به صدر جدول برود. اما قدر موقعیت‌های گلزنی را ندانستیم. مقابل فولاد گلی خوردیم که دقیقاً مثل گلی بود که فصل گذشته از نفت دریافت کردیم.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد شایعه بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس گفت: هنوز این مسئله در هیأت مدیره مطرح نشده است دکتر طاهری گزارش این مسئله را در جلسه‌ای که داشته باشیم مطرح می‌کند.

وی در مورد اینکه آیا رضاییان می‌تواند با یک عذرخواهی به پرسپولیس برگردد، گفت: خیر فهرست پرسپولیس جا ندارد. ضمن اینکه بازگشت رضاییان به پرسپولیس به این سادگی‌‌ها نخواهد بود.

زادمهر در مورد اینکه علی پروین برای بازگشت رضاییان واسطه شده است، گفت: ایشان دل‌شان برای تیم می‌سوزد اما برای بازگشت رضاییان کادر فنی و مدیریت باشگاه نظر می‌دهند./فارس

پاسخی بگذارید