تاریخ: ۵:۵۹ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
نام نویسنده: sobhan

  مدیرفنی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران گفت: هندبالیست‌های جوان مقابل عراق خیلی بی‌تعصب و بی‌تحرک بودند و به همین دلیل بازنده شدند.   به گزارش مازنداسپرت ؛ مصطفی غلامی در گفت‌وگوییدر مورد عملکرد تیم ملی هندبال جوانان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار داشت: من فکر می‌کنم فدراسیون زحمات بسیاری کشید تا این تیم با آمادگی کامل […]

 

خبرگزاری فارس: غلامی: هندبالیست‌های جوان مقابل عراق خیلی بی‌تعصب و بی‌تحرک بودند!

مدیرفنی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران گفت: هندبالیست‌های جوان مقابل عراق خیلی بی‌تعصب و بی‌تحرک بودند و به همین دلیل بازنده شدند.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ مصطفی غلامی در گفت‌وگوییدر مورد عملکرد تیم ملی هندبال جوانان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار داشت: من فکر می‌کنم فدراسیون زحمات بسیاری کشید تا این تیم با آمادگی کامل به رقابت‌ها اعزام شود اما نکته اینجاست که رئیس فدراسیون نمی‌تواند خودش وارد زمین شود و یا ضربه پنالتی را به گل تبدیل کند.

وی ادامه داد: اگر تیم ایران عراق را شکست داده بود حالا شرایط فرق می‌کرد اما متاسفانه ملی‌پوشان مقابل عراق خیلی بی‌تعصب و بی‌تحرک بودند و به نوعی خود را از پیش برنده می‌دانستند که حتی کیوان صادقی سرمربی تیم هم به این موضوع اشاره کرد. 

مدیرفنی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران خاطرنشان کرد: در نتایجی که کسب شد چند عامل وجود دارد. هم بحث غرور مطرح می‌شود و هم بحث دست کم گرفتن حریفان. به هر حال این تورنمنت هم تمام شد و باید تلاش کنیم از آن درس بگیریم. مسئولان فدراسیون تدارک خوبی برای این تیم دیده بودند اما متاسفانه شرایط به گونه‌ای شد که جوانان باز هم جهانی نشوند. 

غلامی گفت: ما در تیم نوجوانان به سختی تمرین می‌کنیم و قرار است حدود یک ماه دیگر در مسابقات آسیایی حاضر شویم. در آن مسابقات با تیم‌های قطر و کره جنوبی که مقام‌های اول و دوم دوره گذشته را کسب کرده‌اند،‌ هم گروه هستیم اما باید بجنگیم تا هم سهمیه جهانی را بگیریم و هم نتایج تیم‌های بزرگسالان و جوانان را جبران کنیم. /فارس

پاسخی بگذارید