تاریخ: ۵:۱۹ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
نام نویسنده: sobhan

رضا یزدانی :بعد از المپیک ۲۰۱۶ از دنیای کشتی خداحافظی می‌کنم ورزشکار مازندرانی عضو تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران گفت: بعد از مسابقات المپیک ۲۰۱۶ برزیل از دنیای حرفه‌ای کشتی خداحافظی می‌کنم.   به گزارش مازنداسپرت ؛رضا یزدانیدر گفت‌وگویی اظهار کرد: هم‌اکنون وضعیتم برای حضور در مسابقات المپیک خوب و رضایت‌بخش است. وی افزود: تمرینات مستمر […]

رضا یزدانی :بعد از المپیک ۲۰۱۶ از دنیای کشتی خداحافظی می‌کنم

DSC_4551.jpg

ورزشکار مازندرانی عضو تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران گفت: بعد از مسابقات المپیک ۲۰۱۶ برزیل از دنیای حرفه‌ای کشتی خداحافظی می‌کنم.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛رضا یزدانیدر گفت‌وگویی اظهار کرد: هم‌اکنون وضعیتم برای حضور در مسابقات المپیک خوب و رضایت‌بخش است.

وی افزود: تمرینات مستمر و مطلوبی را از ماه‌های گذشته تاکنون پشت سر گذاشتم.

ورزشکار مازندرانی عضو تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران که در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو به میدان می‌رود، تصریح کرد: پس از مصدومیتی که در گذشته برایم ایجاد شد توانستم خود را به شرایط مطلوب برسانم و در حال حاضر با تمرینات تخصصی و سخت خود را به المپیک رساندم.

این ورزشکار یادآور شد: از گذشته مصدومیت در ناحیه آشیل پا داشتم ولی هم‌اکنون شرایطم برای رویارویی با رقیبان در المپیک خوب است.

یزدانی در مورد دیگر ملی‌پوشان کشورمان، بیان کرد: شرایط دیگر ورزشکاران کشتی آزاد که در میدان المپیک رقابت می‌کنند بسیار خوب است و تمرینات منسجم و سنگینی را پشت سر گذاشتند.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا بعد از مسابقات المپیک ۲۰۱۶ برزیل از دنیای حرفه‌ای کشتی خداحافظی می‌کنید، گفت: بله، تصمیم دارم بعد از مسابقات المپیک از دنیای کشتی خداحافظی کنم.

پاسخی بگذارید