تاریخ: ۷:۳۷ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
نام نویسنده: sobhan

علی امیری از سمت خود در باشگاه خونه به خونه بابل استعفا کرد+ عکس  به گزارش مازنداسپرت ؛ علی امیری امسال در سمت مدیرعامل باشگاه خونه به خونه بابل فعالیت می‌کرد از سمت خود در این باشگاه کناره‌گیری کرد. امیری که امسال در جذب بازیکنانی مثل مازیار زارع، حنیف عمران‌زاده، محسن فروزان، مهدی خیری، میثم نقی‌زاده، حسین […]

علی امیری از سمت خود در باشگاه خونه به خونه بابل استعفا کرد+ عکس00031885.jpg 

به گزارش مازنداسپرت ؛ علی امیری امسال در سمت مدیرعامل باشگاه خونه به خونه بابل فعالیت می‌کرد از سمت خود در این باشگاه کناره‌گیری کرد.

امیری که امسال در جذب بازیکنانی مثل مازیار زارع، حنیف عمران‌زاده، محسن فروزان، مهدی خیری، میثم نقی‌زاده، حسین کریمی و … نقش اصلی را ایفا کرد، امروز در اقدامی عجیب از سمت خود در این باشگاه کناره‌گیری کرد. 

13950511000392_PhotoL.jpg

در متن استعفای امیری آمده است:

جناب آقای حسن‌زاده

مالک محترم باشگاه خونه به خونه

با سلام و آرزوی توفیق روزافزون برای جنابعالی که همواره از حامیان ورزش کشور و مازندران می‌باشید به استحضار می‌رساند اینجانب در مدت زمان همکاری با آن باشگاه محبوب مازندرانی از هیچ کوشش و تلاشی نسبت به موفقیت باشگاه و خوشحالی و رضایت مردم مازندران بدون هیچ چشمداشت مالی دریغ نورزیده‌ام اما مشکلات کاری اینجانب در تهران امکان حضور و ادامه همکاری تحت هر عنوانی را از بنده سلب می‌نماید.

لذا در پایان یک بار دیگر ضمن تشکر مجدد لطف و مساعدت جنابعالی استعفای خود را از تمامی سمت‌ها در باشگاه خونه به خونه اعلام می‌دارم و آرزوی صعود به لیگ برتر را برای تیم محبوب و پرطرفدار خونه به خونه از خداوند منان خواستارم.

با تشکر 

برادر کوچک شما علی امیری ۹۵/۵/۱۱

پاسخی بگذارید