تاریخ: ۶:۳۵ :: ۱۳۹۵/۰۵/۱۱
نام نویسنده: sobhan

  ترکیب تیم‌های کشتی روسیه برای حضور در بازی‌های المپیک از سوی کمیسیون ویژه کمیته ملی المپیک مورد بررسی نهایی قرار می‌گیرد.   به گزارش مازنداسپرت ؛ کمیته بین‌المللی المپیک، یک کمیسیون ویژه برای تأیید ورزشکاران روسیه در المپیک تشکیل داده است. بر این اساس این کمیته تا روز جمعه، نسبت به تأیید نهایی اسامی اعلامی از […]

 

خبرگزاری فارس: ترکیب تیم‌های کشتی روسیه مورد بررسی قرار می‌گیرد/ درخواست تجدید نظر لبدوف به CAS

ترکیب تیم‌های کشتی روسیه برای حضور در بازی‌های المپیک از سوی کمیسیون ویژه کمیته ملی المپیک مورد بررسی نهایی قرار می‌گیرد.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ کمیته بین‌المللی المپیک، یک کمیسیون ویژه برای تأیید ورزشکاران روسیه در المپیک تشکیل داده است. بر این اساس این کمیته تا روز جمعه، نسبت به تأیید نهایی اسامی اعلامی از سوی روس‌ها اقدام خواهد کرد که این تصمیم شامل تیم‌های کشتی نیز خواهد شد.

همچنین در این کمیسیون یک نماینده از دادگاه داوری ورزش (CAS) نسبت به بررسی روند اقدامات انجام شده، اقدام خواهد کرد.

* درخواست تجدید نظر لبدوف به دادگاه داوری ورزش

ویکتور لبدوف برای حضور در بازی‌های المپیک، به دادگاه داوری ورزش (CAS) شکایت کرد.

پس از اینکه طبق مصوبه کمیته بین‌المللی المپیک، ویکتور لبدوف آزادکار ۵۷ کیلوگرم تیم روسیه، از مسابقات المپیک حذف شد. این کشتی‌گیر به دادگاه داوری ورزش شکایت کرد.

لبدوف به دلیل دوپینگ در سال ۲۰۰۶ با ۲ سال محرومیت مواجه شده بود و به همین دلیل از بازی‌های المپیک کنار گذاشته شده است، اما این کشتی‌گیر امیدوار است در روند محرومیت وی تجدید نظر شود.

با توجه به اعلام کمیته بین‌المللی المپیک، روز جمعه اسامی ورزشکاران روس که مجوز حضور در بازی‌های المپیک را دارند، به صورت رسمی اعلام خواهد شد./فارس

پاسخی بگذارید