تاریخ: ۱۷:۲۹ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۳
نام نویسنده: sobhan

تیم ملی والیبال سریلانکا با پیروزی مقابل ترکمنستان در روز پنجم مسابقات والیبال قهرمانی آسیا، در جایگاه سوم گروه H قرار گرفت به گزارش مازند اسپرت و به نقل از فارس، تیم ملی والیبال سریلانکا از ساعت ۱۷ در سالن فدراسیون والیبال مقابل ترکمنستان قرار گرفت و توانست به پیروزی ۳ بر یک دست یابد. […]

تیم ملی والیبال سریلانکا با پیروزی مقابل ترکمنستان در روز پنجم مسابقات والیبال قهرمانی آسیا، در جایگاه سوم گروه H قرار گرفت

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از فارس، تیم ملی والیبال سریلانکا از ساعت ۱۷ در سالن فدراسیون والیبال مقابل ترکمنستان قرار گرفت و توانست به پیروزی ۳ بر یک دست یابد.

سریلانکا در ست های اول و دوم این مسابقه کاملا بر حریف برتری داشت و توانست به راحتی و با امتیازات ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی برسد، اما ترکمنستان در ست سوم روند بازی را عوض کرد و در این ست به برتری ۲۶ بر ۲۴ دست یافت.

در ست چهارم هم ترکمنستان از حریف پیش افتاد اما در امتیازات حساس پایانی، بازیکنان سریلانکا موفق شدند فاصله امتیازی را از بین ببرند و این ست را هم با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود خود رقم بزنند و برنده این بازی شوند.

این نخستین پیروزی سریلانکا در این دوره از مسابقات بود اما ترکمنستان همچنان در حسرت پیروزی باقی ماند. سریلانکا با نخستین سه امتیازی که در این رقابت ها به دست آورد، پنج شنبه از ساعت ۱۳ در سالن فدراسیون والیبال باید به مصاف تیم سوم گروه G برود و ترکمنستان هم آماده رویارویی با تیم چهارم همین گروه از ساعت ۱۵ می شود.

کیوان عابدزاده داور ایرانی به عنوان داور دوم در این مسابقه سوت زد.

هجدهمین دوره از مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از روز جمعه آغاز شده و تا ۱۷ مرداد در تهران پیگیری خواهد شد.

پاسخی بگذارید