تاریخ: ۷:۱۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۳
نام نویسنده: sobhan

سانتیاگو کانزیراس، دروازه بان سابق رئال مادرید و والنسیا عنوان کرد که امسال رئال خط دفاع خوبی را با بنیتس خواهد داشت.   به گزارش “مازنداسپرت“، بنیتس از ابتدای حضورش در رئال عنوان کرده بود که تمرکزش روی تقویت خط دفاعی تیم و بهبود آن است. با نمایش‌های خوب خط دفاع در دیدارهای دوستانه، به […]

سانتیاگو کانزیراس، دروازه بان سابق رئال مادرید و والنسیا عنوان کرد که امسال رئال خط دفاع خوبی را با بنیتس خواهد داشت.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، بنیتس از ابتدای حضورش در رئال عنوان کرده بود که تمرکزش روی تقویت خط دفاعی تیم و بهبود آن است. با نمایش‌های خوب خط دفاع در دیدارهای دوستانه، به نظر تاکتیک‌های بنیتس جواب داده و کانیزارس نیز عنوان کرد که سرمربی سابقش بسیار به این موضوع اهمیت می‌دهد.

او گفت:” امسال، دروازه بان رئال مادرید جایزه زامورا را دریافت خواهد کرد. برایم عجیب نیست که با این دفاع مستحکم، چنین اتفاقی رخ دهد. تیم بسیار متمرکز است و در دفاع و حمله و ضربات ایستگاهی، کاملا متوجه وظایف و کارهایش است. رئال در سال‌های اخیر دروازه بان با کیفیتی داشته ولی در کار دفاعی ضعیف ظاهر می‌شدند اما با حضور بنیتس، شرایط فرق دارد. رافا در والنسیا سرمربی من بود و به این موضوع خیلی اهمیت می‌داد. شکست دادن رئال با این خط دفاع مستحکم کار سختی خواهد بود.”

 

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید