تاریخ: ۱۰:۴۲ :: ۱۳۹۴/۰۳/۳۱
نام نویسنده: sobhan

مظلومی: جواد نکونام، مهدی رحمتی و آندرانیک تیموریان را می خواهم/از فرهاد مجیدی قول همکاری گرفتم ورزش > لیگ برتر – سرمربی استقلال می گوید به این تیم آمده تا دربی ها را نبازند. به گزارش مازند اسپرت ؛ پرویز مظلومی پس از جلسه امروز با اعضای هیأت مدیره استقلال که در وزارت ورزش برگزار شد، در […]

مظلومی: جواد نکونام، مهدی رحمتی و آندرانیک تیموریان را می خواهم/از فرهاد مجیدی قول همکاری گرفتم

ورزش > لیگ برتر – سرمربی استقلال می گوید به این تیم آمده تا دربی ها را نبازند.

به گزارش مازند اسپرت ؛ پرویز مظلومی پس از جلسه امروز با اعضای هیأت مدیره استقلال که در وزارت ورزش برگزار شد، در خصوص انتخابش به عنوان سرمربی استقلال گفت: «به ما قول همکاری داده شد و قرار است همه نوع حمایت صورت بگیرد و به همین دلیل آمدیم. برای کسب موفقیت به سمت مردم و هواداران‌مان دست دراز می‌کنیم. پیشکسوتان نیز باید به ما کمک کنند و تنهایی نمی‌توان کاری کرد، چون کار واقعاً مشکلی پیش‌رو داریم.»
سرمربی جدید استقلال گفت: «کمی زمان گذشته و کار سخت است. قرار است اکنون با مجید صالح برویم و زمین تمرین را نگاه کنیم. بعدازظهر در این خصوص جلسه‌ای خواهیم داشت تا لیست نهایی همکاران و بازیکنانم را اعلام کنم.»
مظلومی با بیان اینکه لیست خرید بازیکنان را آماده کرده است، گفت:« باید زودتر با بازیکنان مذاکره شود و چند بازیکن با تجربه و جوان در لیست بنده حضور دارند. تا به اینجا هم فقط به این مسئله پرداخته‌ایم و اصلاً صحبت قرارداد و مبلغ نکرده‌ایم.»
او توضیح داد: « با یک مربی بدنساز خارجی تماس گرفتیم تا به ایران بیاید تا وقتی این مسئله قطعی نشود نمی‌توانیم اسمی از او ببریم. همکاران دیگری هم هستند که به کادر فنی ما اضافه می‌شوند.»
مظلومی در مورد اینکه آیا آتیلا حجازی و حسین ترابپور هم مدنظر او قرار دارد، عنوان کرد: «این مربیانی که شما نام بردید مدنظر من هستند.»
مظلومی در رابطه با اینکه آیا فرهاد مجیدی گزینه مربیگری استقلال است، تصریح کرد: «با مجیدی صحبت کردم و او قول هر گونه کمک و همکاری را به ما داده است البته مجیدی به خاطر کلاس‌های مربیگری نمی‌تواند بر روی نیمکت استقلال بنشیند ولی او از روز اول تمرینات کنار ما می‌آید و قول همه گونه کمکی را داده است.»
سرمربی تیم فوتبال استقلال در رابطه با اینکه قول قهرمانی می‌دهد، اظهار داشت: «ابتدا جا دارد یک خسته نباشید به کادر فنی قبلی استقلال بگویم آنها همه گونه کمک کردند تا تیم به اینجا برسد. ما آمدیم بهترین نتیجه را بگیریم و همه جور تلاش خواهیم کرد.»
مظلومی درباره اینکه مهمترین مسئله و دغدغه وی فعلاً چیست، گفت: «مهمترین مسئله برای ما لیست بازیکنان است و بازیکنانی که می‌خواهیم را نگه می‌داریم و آنهایی را که نمی‌خواهیم با کمال احترام از تیم جدا خواهند شد. به هر حال هر مربی برای خودش برنامه تاکتیکی دارد و بازیکنانی که از استقلال جدا خواهند شد فقط به این معناست که در چهارچوب تاکتیکی ما نیستند.»
سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه نقش منصور پورحیدری در استقلال چه خواهد بود،‌ اظهار داشت: «قرار است وی مدیر تیم باشد اما جواب قطعی نداده است البته این مسائل در حیطه کاری کم نیست و تا جایی که در حیطه فنی باشد به من مربوط است. هرگز بیرون از زمین چمن وارد بحثی نمی‌شوم.»
او در خصوص اینکه قصد دارد برای پرسپولیسی‌ها کری بخواند اظهار داشت: «ما سر بازی‌ها کری می‌خوانیم البته آمده‌ایم که دربی‌ها را نبازیم.»
مظلومی درباره اینکه عده‌ای از منتقدان وی اعتقاد دارند حضور او در استقلال بازگشت به ۱۰ سال قبل است، گفت: «به هر حال همیشه نظر موافق و مخالف وجود دارد اما خیلی‌ها هم از آمدن من به استقلال خوشحال هستند و مرا مورد لطف قرار دادند. البته نظر منتقدان هم برای من مهم است.»
مظلومی خاطرنشان کرد: «در این مدت بی‌کار نبودم و همین ۱۰روز پیش کلاس‌های مربیگری حرفه‌ای را به پایان رساندم و مطالعات زیادی را به انجام رساندم. همه می‌دانند که استقلال در زمان من از نظر فنی زیبا بازی می‌کرد و بهتر از این هم خواهد شد. به هر حال مجید صالح از نظر فنی از بهترین‌های ایران است.»
او درباره اینکه نگران از دست رفتن زمان نیست، گفت: به هر حال از نظر زمانی عقب هستیم اما باید در زمان کم این مسئله را جبران کنیم و سعی خواهیم کرد تا قبل از روز شنبه تمرینات را آغاز کنیم.»
مظلومی در پاسخ به این سوال که آیا جواد نکونام، مهدی رحمتی و آندرانیک تیموریان در لیست او قرار دارند یا نه گفت: «بله، این بازیکنان در لیست من قرار دارند و قول همکاری را به ما داده‌اند.»
او در مورد اینکه از استقلال بابت سال‌های گذشته طلبکار است، تصریح کرد: «اصلا در مورد مسائل مالی صحبت نکردیم. ۴ سال است طلبم عقب افتاده ولی دنبالش نرفتم و فشاری به باشگاه وارد نکردم.»
مظلومی درباره اینکه برنامه‌هایش برای باشگاه استقلال چیست، اظهار داشت: «به دنبال این هستیم که در سال اول به دنبال کسب سهمیه باشیم و نگاهی هم به جام قهرمانی کنیم اما برنامه ما در سال دوم قطعاً‌ قهرمانی لیگ خواهد بود و در سال سوم هم می‌خواهیم در آسیا مطرح شویم.»

پاسخی بگذارید