تاریخ: ۲۱:۴۳ :: ۱۳۹۵/۰۴/۱۰
نام نویسنده: sobhan

اداره کل ورزش و جوانان مازندران و سازمان بسیج ورزشکاران بمناسبت روز جهانی قدس بیانیه مشترکی را صادر نمودند روز قدس یکى از مهمترین روزها در جهان اسلام است. امام خمینی (ره) صهیونیسم ‌و دولت‌ غاصب‌ و مجعول‌ صهیونیستی‌ در فلسطین‌، محکوم ‌به ‌فناست‌. مقام معظم رهبری به گزارش مازند اسپرت؛اداره کل ورزش و جوانان […]

0223333اداره کل ورزش و جوانان مازندران و سازمان بسیج ورزشکاران بمناسبت روز جهانی قدس بیانیه مشترکی را صادر نمودند

روز قدس یکى از مهمترین روزها در جهان اسلام است.

امام خمینی (ره)

صهیونیسم ‌و دولت‌ غاصب‌ و مجعول‌ صهیونیستی‌ در فلسطین‌، محکوم ‌به ‌فناست‌.
مقام معظم رهبری

به گزارش مازند اسپرت؛اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران و سازمان بسیج ورزشکاران با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه دیار علویان، مازندران همیشه سرافراز برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

در این بیانیه آمده است: روز قدس روز انزجار و ابراز تنفر از رژیمی است که همچون لانه عنکبوت بر پایه هایی سست بنا شده و محکوم به زوال است. روز قدس روز آرمان‌ها و اهداف مقدس انقلاب اسلامى است، از اینرو شرکت فعالانه همه آحاد جامعه در روز جهانى قدس سبب قدرت و قوت مبارزین فلسطینی خواهد شد.

ملت مسلمان ایران بویژه مردم ولایتمدار استان مازندران با شرکت در راهپیمایى روز جهانى قدس این روز عزیز را زنده نگه می دارند. در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به‌ حق ملت فلسطین حمایت کرده و غده سرطانی اسرائیل غاصب را محکوم می‌کند.
امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند.
تنها راه ریشه کن کردن این غده سرطانی خطرناک، مقاومت و مبارزه است. ملت فهیم و شهید پرور مازندران با تقدیم ۳۲ شهید عزیز مدافع حرم، مانند گذشته نشان دادند که اهمیت محور مقاومت را درک کرده و با نثار خون عزیزترین جوانان خود، این محور که همانا محور حفظ عزت و آبرو و امنیت ایران اسلامی است را حفظ و تقویت نموده است.

در پایان این بیانیه آمده است:
حضور پر شکوه مردم همیشه در صحنه مازندران در راهپیمایی روز قدس نشان می دهد که مسأله فلسطین، امروز مسئله اول جهان اسلام است و بیداری اسلامی ملتهای مسلمان نسبت به فلسطین و مردم آن فراگیر شده است.
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران و سازمان بسیج ورزشکاران ، در آستانه روز جهانی قدس جنایات صهیونیست ها و حامیان غربی و عربی آنان را محکوم می کند و همگام با مردم روزه دار ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس شرکت نموده و از همه ملت غیور ایران دعوت می نماییم با حضور مقتدرانه خود، رعب و ترس را در دل دشمنان دین خدا افزونتر نموده و موجبات دلگرمی مجاهدان محور مقاومت را فراهم سازند.

پاسخی بگذارید